Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

Czytaj dalej
Materiał partnera

Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

Materiał partnera

Luksusowe apartamenty na najwyższych piętrach budynków Centralparku to nie tylko przestronne, dobrze postrefowane wnętrza, ale także niezapomniane, niczym nie przysłonięte widoki na Trójmiasto. W ofercie pakiety wykończeniowe Classic i Prestige, dzięki którym eksperci pomogą wybrać najciekawsze rozwiązania, najlepsze materiały i przygotują mieszkanie "pod klucz".

Apartamenty skrojone do potrzeb klientów to oferta, którą znajdziemy w Centralparku. Wraz z ekspertami możemy zaaranżować układ ścian wewnętrznych tak, aby mieszkanie spełniało wszystkie nasze potrzeby. Dostępne metraże pozwalają odpowiednio postrefować mieszkanie, aby domownicy mogli się w nim czuć komfortowo. Ważnym aspektem jest także wykończenie podłóg, malowania ścian, wykończenia łazienki łącznie z armaturą i białym montażem.

Luksusowe apartamenty (penthousy) znajdują się na najwyższych piętrach budynków. Posiadają ogromne tarasy, z których rozpościera się widok na Gdańsk. Wielu zachwycić może także niczym nie zasłonięty widok na morze.

W ofercie Centralparku znajdziemy 10 takich stylowych apartamentów z gotową aranżacją według indywidualnego projektu. Nazwy poszczególnych apartamentów pochodzą od słynnych historycznych żaglowców, które na stałe zapisały się w historii żeglarstwa.

Penthouse: przykładowe aranżacje i opisy

Mayflower

Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

Komfortowy ponad 160 metrowy, 5-pokojowy apartament „Mayflower”, z którego okien możemy podziwiać panoramę Trójmiasta i Zatokę Gdańską.

W strefie dziennej apartamentu znalazły się: 55-metrowy salon z aneksem kuchennym oraz wygodny pokój - gabinet do pracy. Z salonu podwójne drzwi

balkonowe prowadzą nas na obszerny, słoneczny taras o powierzchni 30 m2. W strefie nocnej znajdujemy: trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z dostępem do własnej łazienki. W sumie w apartamencie są 2 łazienki oraz pomieszczenie WC. W przedpokoju przewidziano miejsce na dużą zabudowę ścienną. Wyjątkowo do tego apartamentu zapewniono wygodną - usytuowaną na tym samym piętrze - komórkę lokatorską o pow. 4,1 m2 oraz istnieje możliwość nabycia dwóch miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

Nazwa apartamentu „Mayflower” pochodzi od imienia niewielkiego trójmasztowego galeonu, na którym pierwszych 102 kolonistów angielskich dotarło do wybrzeży Ameryki Północnej rozpoczynając tym samym historię USA.

Antica

Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

Komfortowy ponad 150 metrowy apartament „Antica”, pięknie doświetlony południowo-zachodnim światłem. Zaprojektowano tu: przestronny salon z aneksem kuchennym i dużym 32 - metrowym tarasem. W strefie nocnej znajdujemy:

trzy sypialnie; jedna z nich posiada własną garderobę

dodatkowy pokój - gabinet do pracy. Apartament posiada także dodatkową garderobę, dostępną od strony holu oraz dwie wygodne łazienki. Do apartamentu należy usytuowana na tym samym piętrze, komórka lokatorska o pow. 4,1 m2.

Apartament „Antica” nawiązuje w swojej nazwie do niezwykle ciekawego żaglowca, który zaczynał jako kuter rybacki w Ustce, by po latach żeglować do najdalszych krańców Ziemi.

Batavia

Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

Komfortowy 150 metrowy apartament „Batavia”, pięknie doświetlony południowo-zachodnim światłem. W strefie dziennej dysponujemy przestronnym salonem z aneksem kuchennym i dużym 31 metrowym tarasem z pięknym widokiem na panoramę Gdańska. W strefie nocnej znajdują się:

trzy sypialnie (jedna z nich posiada własną garderobę)

dodatkowy pokój - gabinet do pracy lub relaksu. Apartament ma także dodatkową garderobę, dostępną od strony holu oraz dwie wygodne łazienki.

Apartament „Batavia” zyskał swoją nazwę od holenderskiego galeonu, wybudowanego w 1628 roku na potrzeby Holenderskiej Kampanii Wschodniochińskiej. Burzliwe losy okrętu umożliwiły stworzenie jego repliki na bazie tradycyjnej sztuki szkutniczej.

Etoile

Ekskluzywny, 4- pokojowy apartament „Etolile” o powierzchni prawie 150 metrów kwadratowych,, przepięknie doświetlony słonecznym światłem. Zaprojektowano tu :

Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

40-metrowy salon z wyjściem na obszerny taras o powierzchni 28 m2, z którego rozpościera się niezwykły widok na Gdańsk

wygodną kuchnię połączoną z jadalnią o powierzchni 26 m2,

dużą sypialnię z własną łazienką

dwa duże pokoje o dowolnym przeznaczeniu Dodatkowo przewidziano drugą, dostępną od strony holu łazienkę, WC i garderobę. Apartament ma zapewnione dwa wygodne miejsca parkingowe w hali garażowej.

Apartament o francuskiej nazwie „Etoile” czyli gwiazda, nawiązuje do francuskiego 2-masztowego żaglowca szkolnego francuskiej Marynarki Wojennej. Mogliśmy go podziwiać w 2014 roku, kiedy zawitał do Trójmiasta, w ramach Operacji Żagle Gdyni.

Adelaar

Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

To propozycja komfortowego, 4-pokojowego, przepięknie doświetlonego apartamentu, zlokalizowanego na 17 kondygnacji budynku Brema. Na potrzeby mieszkańców zaprojektowano tu:

40-metrowy salon z wyjściem na duży 28 metrowy taras z rozległym widokiem na panoramę Gdańska,

wygodną kuchnię połączoną z jadalnią,

dużą sypialnią z własną łazienką

dodatkowe dwa duże pokoje. W apartamencie przewidziano drugą, dostępną od strony holu łazienkę, WC i garderobę. Do apartamentu istnieje możliwość zakupu dwóch wygodnych miejsc parkingowych w hali garażowej.

Apartament zyskał swoją nazwę od holenderskiego szkunera Adelaar, co w języku niderlandzkim oznacza orła. Żaglowiec wybudowano w 1902 roku, w trakcie II wojny światowej został zarekwirowany przez Niemców na potrzeby transportowe i zwrócony ponownie Holandii, gdzie został odrestaurowany.

WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ"

Jeżeli marzysz o mieszkaniu dostosowanym do Twoich potrzeb, chcesz aby przygotowali je profesjonaliści, znający możliwości budynku, możesz skorzystać z oferty "pod klucz". Specjaliści z Hossy wyselekcjonowali materiały najlepszej jakości. Oferta zebrana została w dwóch pakietach: Classic i Prestige.

Po wybraniu jednej z ofert, nie trzeba się martwić o wykończenie podłóg, ścian wewnętrznych, malowania ścian, montowania okładzin ceramicznych w łazienkach i WC czy montowaniem armatury sanitarnej.

Decydując się na jeden z pakietów "pod klucz" decydujemy przede wszystkim o tym, z jakie renomowane marki produktów zostaną wykorzystane w przygotowaniu wnętrza mieszkania. Cena szacowana jest indywidualnie dla każdego typu mieszkania, w zależności od wielkości mieszkania, standardu wykończenia w stanie deweloperskim, ilości pomieszczeń sanitarnych i ich wielkości.

Arch. Aleksandra Moskal, Inżynier Budowy Grupy Inwestycyjnej Hossa SA, opowiada o pomysłach na adaptację mieszkań pod potrzeby klienta i wychodzeniu poza schematy, wykorzystywaniu najlepszej jakości materiałów wykończeniowych oraz znajomości rynku.

Na co najczęściej uwagę zwracają kupujący pakiety "pod klucz"?

Klienci decydując się na wykończenie mieszkania "pod klucz", największą uwagę zwracają na cenę wykończenia, ale też na jakość użytych materiałów, atrakcyjność oferty i gwarancję jakości wykonania. Doceniają także, że wszystko można obejrzeć i wybrać w jednym miejscu, uzyskując przy tym pomoc architekta. Nie bez znaczenia jest także fakt, że zlecając nam wykończenie mieszkania pod klucz pozbywają się kłopotów i niedogodności związanych ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy, realizacją projektów, zamówień i skoordynowaniem dostaw. Po naszej stronie leży także znalezienie rozwiązań dla nietypowych sytuacji, które zdarzają się czasem w trakcie prac wykończeniowych.

Co jest ważna przy przygotowywaniu mieszkania dla klienta?
Klienci przychodzący do nas, bardzo często kierują się trendami, które w danym momencie obowiązują przy wykańczaniu wnętrz i preferowane są przez media, czy czasopisma związane z wnętrzami. I to całkiem pozytywne zjawisko, bo potwierdza, że mamy coraz lepszy gust i chcemy żyć w coraz ładniejszym otoczeniu. Oczywiście, zdarza się, że pomysłów na dane mieszkanie jest wiele i klient chciałby je wszystkie umieścić w jednym wnętrzu. Naszą rolą jest wówczas zaproponowanie rozwiązań, które będą najlepiej do siebie pasowały, a przede wszystkim będą pasowały do wizji klienta.

Czym się wyróżniacie?
Nie boimy się też nietypowych rozwiązań wykraczających finansowo poza proponowany standard, które nadają indywidualny charakter wnętrzom lub pozwalają uzyskać zamierzony efekt bez poniesienia bardzo wysokich kosztów Np. dla osób, które chcą uzyskać loftowy efekt wnętrza możemy zaproponować zastosowanie płyt z betonu architektonicznego montowanych na zawiesiach, a dla osób dysponujących ograniczoną powierzchnią lub ograniczonym budżetem możemy w to miejsce zaproponować masę wykańczającą o strukturze betonu. Dla tych, których marzeniem jest uzyskanie wnętrza w konkretnym stylu np. Klasycznym, Glamour lub wnętrza w stylu Hampton, przy umiejętnym połączeniu dostępnych materiałów i dodaniu kilku charakterystycznych dodatków możemy bez problemu uzyskać zamierzony efekt.

Co jest najważniejsze przy realizacji mieszkań marzeń dla klientów?
Podczas prac wykończeniowych największą uwagę zwracamy na jakość wykonania i trwałość stosowanych materiałów, czy rozwiązań. Pomocnym jest przy tym fakt, że od lat współpracujemy z tymi samymi wykonawcami i dostawcami, którzy doskonale znają nasze oczekiwania, a my znamy ich możliwości. Przygotowując ofertę i dokumentację, staramy się analizować wszystkie rozwiązania, tak, by jeszcze na wstępnym etapie eliminować potencjalne problemy. Na ogół dwa razy do roku dokonujemy też przeglądu naszej oferty i wprowadzamy materiały pochodzące najczęściej z najnowszych kolekcji naszych dostawców, każdorazowo starannie dobrane tak, by poszczególne elementy do siebie pasowały. Dzięki temu gwarantujemy unikalność naszych pakietów i coraz szerszą ofertę, która może zadowolić

KONTAKT:

Dokładną informację można uzyskać pod adresem [email protected] lub telefonem: 58 719 67 77. Punkt konsultacyjny znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Słonimskiego 6.

SPIS TREŚCI:

CZĘŚĆ 1: Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną
CZĘŚĆ 2: Prestiżowa, dobrze zaprojektowana inwestycja [ZDJĘCIA]
CZĘŚĆ 3:Oryginalne przestrzenie wspólne
CZĘŚĆ 4: Komunikacja ma znaczenie
CZĘŚĆ 5:Dla tych, co lubią aktywnie żyć
CZĘŚĆ 6:Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

CENTRALPARK

Materiał partnera

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.