Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

Czytaj dalej
Materiał partnera

Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

Materiał partnera

Widok z najwyższego wzgórza morenowego w Gdańsku to ogromny plus Centralparku. Usytuowanie nad Jaśkową Doliną i bliskość Wrzeszcza to dodatkowe atuty.

Rynek nieruchomości niszowych i designerskich rozwija się bardzo powoli. Według ocen analityków stanowią one zaledwie 2 proc. oferty rynku pierwotnego. Dzieje się tak również dlatego, że do niedawna wśród potencjalnych klientów deweloperów dominowało błędne postrzeganie tego segmentu, jako dostępnego dla niewielkiego grona, które może sobie pozwolić na horrendalne ceny.

Dziś ten rynek bardzo dynamicznie się zmienia i polaryzuje: strefa luksusu pozostaje niszowa, ale mieszkania w wysokim standardzie są dużo bardziej dostępne. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim unikatowa lokalizacja, do której architekci dostosowują ambitne projekty , pozwalające czerpać satysfakcję z wyjątkowości miejsca.

Centralpark jest tego najlepszym przykładem. Tarasy ostatnich pięter to najwyżej położony punkt widokowy w Trójmieście.

Inwestycja realizowana jest przez Grupę Inwestycyjną Hossa w szczególnej lokalizacji: działka, znajduje się na jednym z najwyższych wzgórz morenowych w mieście. Do tego dochodzi ponad 50 metrów, które dzieli tarasy ostatnich pięter od wejść do budynków.

Z takiej wysokości panorama podziwiana w 360-stopniowej perspektywie, jest wyjątkowa i pozwala podziwiać całe bogactwo stolicy Pomorza: od zachodu i północy niemal pod same budynki podchodzi las, stanowiący część Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na wschodzie widać zabytkowe kamienice klimatycznej Jaśkowej Doliny, w oddali dachy historycznego Gdańska, a na linii horyzontu Zatokę.

To oferta skierowana do tych, którzy marzą o apartamencie premium w rozsądniej cenie. Każdy z 5 apartamentów w tej inwestycji oferuje wygodną przestrzeń na 150 metrach kwadratowych powierzchni, z dala od zgiełku miasta oraz niesamowite widoki na trzy strony świata. Wysoko położone mieszkania zapewniają także intymność. Całości dopełniają wysokie standardy wykończenia, a także reprezentacyjny i prestiżowy charakter części wspólnych.

Duży metraż, przestrzenne tarasy, dogodna lokalizacja idą tu w parze ze standardem wykończenia i jakością materiałów. Połączenie tych wszystkich czynników daje Centralparkowi wartość specjalną.

Penthouse: przykładowe aranżacje i opisy:

Mayflower

Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

Komfortowy ponad 160 metrowy, 5-pokojowy apartament „Mayflower”, z którego okien możemy podziwiać panoramę Trójmiasta i Zatokę Gdańską.

W strefie dziennej apartamentu znalazły się: 55-metrowy salon z aneksem kuchennym oraz wygodny pokój - gabinet do pracy. Z salonu podwójne drzwi balkonowe prowadzą nas na obszerny, słoneczny taras o powierzchni 30 m2. W strefie nocnej znajdujemy: trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z dostępem do własnej łazienki. W sumie w apartamencie są 2 łazienki oraz pomieszczenie WC. W przedpokoju przewidziano miejsce na dużą zabudowę ścienną. Wyjątkowo do tego apartamentu zapewniono wygodną - usytuowaną na tym samym piętrze - komórkę lokatorską o pow. 4,1 m2 oraz istnieje możliwość nabycia dwóch miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

Nazwa apartamentu „Mayflower” pochodzi od imienia niewielkiego trójmasztowego galeonu, na którym pierwszych 102 kolonistów angielskich dotarło do wybrzeży Ameryki Północnej rozpoczynając tym samym historię USA.

Antica

Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

Komfortowy ponad 150 metrowy apartament „Antica”, pięknie doświetlony południowo-zachodnim światłem. Zaprojektowano tu: przestronny salon z aneksem kuchennym i dużym 32 - metrowym tarasem. W strefie nocnej znajdujemy:

trzy sypialnie; jedna z nich posiada własną garderobę

dodatkowy pokój - gabinet do pracy. Apartament posiada także dodatkową garderobę, dostępną od strony holu oraz dwie wygodne łazienki. Do apartamentu należy usytuowana na tym samym piętrze, komórka lokatorska o pow. 4,1 m2.

Apartament „Antica” nawiązuje w swojej nazwie do niezwykle ciekawego żaglowca, który zaczynał jako kuter rybacki w Ustce, by po latach żeglować do najdalszych krańców Ziemi.

Batavia

Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

Komfortowy 150 metrowy apartament „Batavia”, pięknie doświetlony południowo-zachodnim światłem. W strefie dziennej dysponujemy przestronnym salonem z aneksem kuchennym i dużym 31 metrowym tarasem z pięknym widokiem na panoramę Gdańska. W strefie nocnej znajdują się:

trzy sypialnie (jedna z nich posiada własną garderobę)

dodatkowy pokój - gabinet do pracy lub relaksu. Apartament ma także dodatkową garderobę, dostępną od strony holu oraz dwie wygodne łazienki.

Apartament „Batavia” zyskał swoją nazwę od holenderskiego galeonu, wybudowanego w 1628 roku na potrzeby Holenderskiej Kampanii Wschodniochińskiej. Burzliwe losy okrętu umożliwiły stworzenie jego repliki na bazie tradycyjnej sztuki szkutniczej.

Etoile

Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

Ekskluzywny, 4- pokojowy apartament „Etolile” o powierzchni prawie 150 metrów kwadratowych,, przepięknie doświetlony słonecznym światłem. Zaprojektowano tu :

40-metrowy salon z wyjściem na obszerny taras o powierzchni 28 m2, z którego rozpościera się niezwykły widok na Gdańsk

wygodną kuchnię połączoną z jadalnią o powierzchni 26 m2,

dużą sypialnię z własną łazienką

dwa duże pokoje o dowolnym przeznaczeniu Dodatkowo przewidziano drugą, dostępną od strony holu łazienkę, WC i garderobę. Apartament ma zapewnione dwa wygodne miejsca parkingowe w hali garażowej.

Apartament o francuskiej nazwie „Etoile” czyli gwiazda, nawiązuje do francuskiego 2-masztowego żaglowca szkolnego francuskiej Marynarki Wojennej. Mogliśmy go podziwiać w 2014 roku, kiedy zawitał do Trójmiasta, w ramach Operacji Żagle Gdyni.

Adelaar

Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną

To propozycja komfortowego, 4-pokojowego, przepięknie doświetlonego apartamentu, zlokalizowanego na 17 kondygnacji budynku Brema. Na potrzeby mieszkańców zaprojektowano tu:

40-metrowy salon z wyjściem na duży 28 metrowy taras z rozległym widokiem na panoramę Gdańska,

wygodną kuchnię połączoną z jadalnią,

dużą sypialnią z własną łazienką

dodatkowe dwa duże pokoje. W apartamencie przewidziano drugą, dostępną od strony holu łazienkę, WC i garderobę. Do apartamentu istnieje możliwość zakupu dwóch wygodnych miejsc parkingowych w hali garażowej.

Apartament zyskał swoją nazwę od holenderskiego szkunera Adelaar, co w języku niderlandzkim oznacza orła. Żaglowiec wybudowano w 1902 roku, w trakcie II wojny światowej został zarekwirowany przez Niemców na potrzeby transportowe i zwrócony ponownie Holandii, gdzie został odrestaurowany.

SPIS TREŚCI:

CZĘŚĆ 1: Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną
CZĘŚĆ 2: Prestiżowa, dobrze zaprojektowana inwestycja [ZDJĘCIA]
CZĘŚĆ 3:Oryginalne przestrzenie wspólne
CZĘŚĆ 4: Komunikacja ma znaczenie
CZĘŚĆ 5:Dla tych, co lubią aktywnie żyć
CZĘŚĆ 6:Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

CENTRALPARK

Materiał partnera

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.