Dla tych, co lubią aktywnie żyć

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Materiał partnera

Dla tych, co lubią aktywnie żyć

Materiał partnera

Położone w środkowej części Gdańska osiedle Centralpark to idealne miejsce dla aktywnych i poszukujących ciekawych form spędzania wolnego czasu.

Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami i restauracjami. Znajdują się tu też liczne kluby fitness, siłownie, basen oraz najnowocześniejsze w Europie Środkowej kino. Ceniący aktywność na świeżym powietrzu też znajdą coś dla siebie – osiedle otaczają rozległe tereny zielone. W pobliżu znajduje się też Gdański Park Naukowo-Technologiczny. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają linie autobusowe i linia tramwajowa zintegrowana z Pomorską Koleją Metropolitalną.

Dla tych, dla których ważne jest zdrowie i kondycja osiedle Centralpark jest idealnie usytuowane, gdyż w najbliższym otoczeniu znajduje się 7 klubów fitness i siłowni, m.in. 'Fitness Morena', 'Premium Fitness & Gym' i 'Pro-Active Fitness'. Wszystko to w zasięgu kilkuminutowego spaceru. W niedalekim sąsiedztwie dostępne są również baseny, oferujące prócz indywidualnego korzystania z obiektu także lekcje pływania z instruktorem. Blisko, na ulicy Antoniego Dobrowolskiego znajduje się dodatkowo kort tenisowy.

Okolice inwestycji w pełni spełnią oczekiwania osób preferujących ruch na świeżym powietrzu. Niedaleko od Centralparku, wokół stawu przy ul. Piekarniczej, znajduje się park, który jest idealnym miejscem na wieczorne spacery czy poranny jogging po okolicy. Swoim pięknym zielonym terenem przyciąga również Park Jaśkowej Doliny, który pośród swoich drzew kryje wiele klimatycznych alejek.

Jeśli zawiedzie pogoda, wyjątkową atrakcję oferuje Galeria Morena. Znajduje się w niej bowiem kino Cinema 3D, które wyróżnia nowoczesny design. Jest to kino, które jako jedyne w Europie Środkowej posiada multiekran panoramiczny. Dla chcących spędzić czas w oryginalny sposób, świetną opcją jest także pobliski Gdański Park Naukowo-Technologiczny. Jest to miejsce, w którym można wziąć udział w interaktywnej wystawie lub samodzielnie badać prawa przyrody a przy okazji miło spędzić czas.

Ceniącym sobie dobre jedzenie i ciche miejsca do spotkania ze znajomymi przy kawie, spodoba się to, iż Centralpark otacza wiele restauracji i kawiarni. W kondygnacji parteru, od strony ul. Rakoczego zaprojektowano szereg lokali usługowych i handlowych.

Położenie Centralparku czyni to miejsce idealnym do zamieszkania. Bez względu na to czy chce się pobiegać w parku, pójść do kina czy spędzić miły wieczór w restauracji – wszystko to jest osiągalne od ręki.

SPIS TREŚCI:

CZĘŚĆ 1: Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną
CZĘŚĆ 2: Prestiżowa, dobrze zaprojektowana inwestycja [ZDJĘCIA]
CZĘŚĆ 3:Oryginalne przestrzenie wspólne
CZĘŚĆ 4: Komunikacja ma znaczenie
CZĘŚĆ 5:Dla tych, co lubią aktywnie żyć
CZĘŚĆ 6:Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

CENTRALPARK

Materiał partnera

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.