Komunikacja ma znaczenie

Czytaj dalej
Materiał partnera

Komunikacja ma znaczenie

Materiał partnera

Centralpark położony jest w jednej z najciekawszych i najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku - na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną, zaledwie kilka minut od centrum Wrzeszcza i kilkanaście od Gdańska Głównego.

Osiedle ma w bezpośrednim sąsiedztwie przystanki licznych linii autobusowych. a także najnowszą linię tramwajową zintegrowaną z PKM na pobliskim przystanku „Brętowo”. Taka mnogość środków transportu w zasięgu krótkiego spaceru od Centralparku, sprzyja komfortowemu przemieszczaniu się po całym Trójmieście, zapewniając swoim mieszkańcom ogromną wygodę i oszczędność czasu na co dzień.

Lokalizacja osiedla gwarantuje doskonały dojazd przede wszystkim do centrum Wrzeszcza. Czas podróży do Galerii Bałtyckiej – największego centrum mody w Gdańsku – z pobliskiego przystanku autobusowego zajmuje ok. 10 minut. Co więcej nie wymaga to żadnych przesiadek, a wysiadamy bezpośrednio pod drzwiami wejściowymi.

Tyle samo czasu zajmuje dotarcie na Dworzec PKP Wrzeszcz, skąd bardzo łatwo przemieszczać się nie tylko po całym Gdańsku dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej, lecz również dojechać do Sopotu - nadmorskiego kurortu słynącego z wielu imprezowych miejsc, tętniącej życiem ulicy Monte Cassino oraz pełnego uroku molo.

Linia tramwajowa znajdująca się 100 metrów od Centralparku umożliwia bezpośrednią podróż w niecałe 20 minut do centrum Gdańska, gdzie można cieszyć się spacerem po malowniczych ulicach historycznego centrum Gdańska czy spotkać się ze znajomymi w jednej z wielu kawiarni położonych nad brzegiem Motławy. Jeżeli postanowimy zostać na mieście trochę dłużej, nie ma problemu – tuż obok Centralparku znajdują się przystanki nocnych linii autobusów oferujących połączenia z Wrzeszcza i Gdańska Głównego.

Komunikacja z Centralparku - sprawdź, ile zajmie Ci podróż:


Create your own infographics

Dla często podróżujących samolotem istotną informacją będzie, że dzięki zintegrowaniu linii tramwajowej z Pomorską Koleją Metropolitalną w ok. 20 minut można dojechać z Centralparku do Portu Lotniczego w Gdańsku. Ten nowoczesny środek transportu gwarantuje również szybki dojazd na Dworzec Główny w Gdyni, skąd w kilka minut znaleźć się można na ulicy Świętojańskiej będącej reprezentacyjnym centrum Gdyni, pełnym sklepów i najmodniejszych trójmiejskich restauracji.

Centralpark usytuowany jest w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Osiedle jest idealnym wyborem także dla osób, wybierających jako środek transportu komunikacje publiczną. Przystanki tramwajowe i autobusowe oraz PKM znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji sprzyjają wygodzie, oszczędności czasu i dynamicznemu stylowi życia.

SPIS TREŚCI:

CZĘŚĆ 1: Nowoczesne apartamenty nad Jaśkową Doliną
CZĘŚĆ 2: Prestiżowa, dobrze zaprojektowana inwestycja [ZDJĘCIA]
CZĘŚĆ 3:Oryginalne przestrzenie wspólne
CZĘŚĆ 4: Komunikacja ma znaczenie
CZĘŚĆ 5:Dla tych, co lubią aktywnie żyć
CZĘŚĆ 6:Mieszkanie szyte na miarę Twoich marzeń [ARANŻACJE, PAKIETY POD KLUCZ]

CENTRALPARK

Materiał partnera

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.