Zamontowano kamery pod prysznicami w szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. Pacjenci zapowiadają strajk głodowy

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Kinga Furtak

Zamontowano kamery pod prysznicami w szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. Pacjenci zapowiadają strajk głodowy

Kinga Furtak

Pacjenci szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych są zbulwersowani. Chodzi o kamery, które zamontowano pod prysznicami i w toaletach na jednym z oddziałów. Zapowiedziano strajk głodowy.

- Czujemy się upokorzeni i poniżeni - mówi mężczyzna, który podaje się za pacjenta oddziału psychiatrii sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu nr 22 Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gd. - Jesteśmy wszyscy po wyrokach na terapii seksualnej, większość z nas jest tutaj od 2014 roku do dnia dzisiejszego. Nigdy nie było monitoringu w toaletach i pod prysznicami. Nigdzie nie było o tym wzmianki. Zapowiedzieliśmy rozpoczęcie strajku głodowego.

 • Dlaczego zamontowano kamery w łazienkach?
 • Jak zareagowali na to pacjenci?
Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Kinga Furtak

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

To po co było montować te kamery, skoro nie wiadomo było, czy będą legalne ? Chyba najpierw należało się dokładnie dowiedzieć, skonsultować, przeanalizować, a później montować lub nie. Przecież to jednostka budżetowa, więc to poszło z naszych pieniędzy - to marnotrawstwo w czystej postaci ! A wszędzie piszą i mówią, że szpitale są takie biedne i na wiele rzeczy nie starcza pieniędzy.

plus.dziennikbaltycki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.