ZAKŁAD SZKLARSKI HART SZYMON WIKA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

ZAKŁAD SZKLARSKI HART SZYMON WIKA

Materiał informacyjny

Naszą dewizą jest:

Oferujemy:

OFERTA:

LUSTRA - Oferujemy szeroką gamę luster renomowanych producentów. Nasze produkty cechuje elegancja, unikatowa jakość oraz przystępna cena. Możemy wykonać i zamontować lustra szlifowane, fazowane, z podświetleniem LED, lustra o nieregularnych kształtach oraz nowoczesne lustra loftowe.

BALUSTRADY - wykonujemy balustrady wewnętrzne i zewnętrzne – na schody, tarasy, balkony, okna francuskie.

KABINY PRYSZNICOWE - Oferujemy kabiny prysznicowe w różnych wymiarach, wzorach (otwierane na zewnątrz, do środka, z drzwiami przesuwnymi), wykonane z użyciem szerokiej gamy elementów wykończeniowych (w różnych kolorach – inox, satyna, czarne, złoto) i rodzajów szkła hartowanego

PANELE SZKLANE - Panele szklane z grafiką to prosty sposób na ożywienie wnętrza. Są bardzo popularne w aranżacji kuchni. Montowane są pomiędzy meblami a blatem. Ale równie dobrze sprawdzają się w łazience. Szkło dekoracyjne to nie tylko grafiki, ale również szkło lakierowane, w dowolnym kolorze.

DRZWI I ZABUDOWY - Duży wybór szkła i elementów montażowych pozwala w jak najlepszym stopniu dopasować i wykonać drzwi do wystroju Państwa mieszkania. Mogą być one osadzone w futrynach lub bez, z samodomykaczem albo jako drzwi przesuwne.

Zapraszamy!

ul. Gdańska 17
83-200 Starogard Gdański

E-mail: biuro@szklarzhart.pl
Tel.: 785 958 704

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.