Materiał informacyjny

Zadbamy o instalacje grzewcze i sanitarne

Zadbamy o instalacje grzewcze i sanitarne
Materiał informacyjny

Firma INSTAL-HOUSE istnieje na rynku od 2014 roku. Jej siedziba znajduje się w Strawczynie. w powiecie kieleckim. Firma specjalizuje się w sprzedaży detalicznej i hurtowej artykułów grzewczych i sanitarnych. Ma w tej dziedzinie duże doświadczenie i kompetencje.

- Obsługujemy klientów kompleksowo, zajmujemy się bowiem także serwisem i projektowaniem. Oferta naszych usług jest bogata – obejmuje urządzenia, które mają zastosowanie w instalacjach zarówno ciepłej, jak i zimnej wody, kotłowniach standardowych i nowoczesnych oraz odnawialnych źródłach energii - mówi właściciel firmy INSTALHOUSE Grzegorz Woźniak.

- Nasza branża stale się zmienia, a my chętnie podążamy za innowacjami, aby jak najlepiej spełniać potrzeby klientów w zakresie techniki grzewczej. Wciąż się rozwijamy, uczestniczymy w branżowych szkoleniach. Jakość naszych usług potwierdzają zdobyte przez firmę certyfikaty i nagrody. Co warte podkreślenia, nasza firma nieprzerwanie od 2017 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma, w którym przyznawane są certyfikaty, pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, po pozytywnej weryfikacji w bazie Krajowego Rejestru Długów. To program, który uchodzi za najbardziej popularny wśród tytułów rzetelnej, solidnej czy wiarygodnej firmy - dodaje pan Grzegorz.

Firma INSTAL-HOUSE swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. - Naszym atutem jest profesjonalizm i solidność. Priorytetem są terminowe realizacje. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na gwarancję uczciwości i wysoką jakość oferowanych usług.

W swojej ofercie INSTAL-HOUSE posiada między innymi kotły centralnego ogrzewania, pompy ciepła, urządzenia do rekuperacji, systemy kanalizacji wewnętrznej oraz niezbędną armaturę. Ma też szeroką gamę produktów z zakresu techniki sanitarnej, jak: produkty montażowe i instalacyjne, (m. in. rurki, rury, złącza, zawory).

Firma działa kompleksowo, dlatego oferuje również klimatyzatory i nowoczesne urządzenia służące do wentylacji mechanicznej czy duży wybór odkurzaczy centralnych.

- Niezwykle ważna jest dla nas ekologia, dlatego w ofercie mamy innowacyjne urządzenia wspomagające pobór energii z odnawialnych źródeł. Zajmujemy się budową przydomowych oczyszczalni ścieków. Oprócz tego nasz asortyment obejmuje potrzebne akcesoria i narzędzia. Świadczymy też usługi w zakresie montażu. Organizujemy wyprzedaże i promocje oraz oferujemy sprzedaż ratalną.

- Od początku działalności naszej firmy zrealizowaliśmy wiele projektów. Nasi klienci są zadowoleni, ponieważ powierzone nam zadania wykonujemy zawsze z zaangażowaniem, dokładnie i estetycznie. Co ważne, nasza firma posiada też certyfikaty niezbędne do uzyskania dofinansowań na popularne teraz programy ekologiczne. Pracujący w naszej firmie wykwalifikowani specjaliści służą klientom pomocą przy wypełnianiu potrzebnych wniosków. Ofertę taką kierujemy do wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do ekologicznych programów dofinansowań, takich jak na przykład program Czyste Powietrze czy gminnych programów dofinansowań do wymiany pieców węglowych. Nasi pracownicy pilotują także postępy w ocenie wniosku przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nie pozostawiamy bez pomocy wszystkich, którzy jak najszybciej chcą przystąpić do działań, mających na celu troskę o naturalne środowisko i zdrowie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

INSTAL-HOUSE
Hurtownia Hydrauliczna


Ul. Żeromskiego 88
26-067 Strawczyn

Tel. 501-107-764

e-mail: [email protected]
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.