.

ZADBAJ O SWÓJ SAMOCHÓD – ZRÓB TO SAM!

ZADBAJ O SWÓJ SAMOCHÓD – ZRÓB TO SAM!
.

Auto Detailing (Full Valeting) zaczynałem w Wielkiej Brytanii w Salonie Ford Bristol Street Motor Nation w firmie Inter Clean, była to firma, która zajmowała się kompleksowym przygotowaniem samochodów do sprzedaży. Zaczynałem od mycia samochodów, a po 3 miesiącach uczyłem się pod okiem profesjonalistów jak prać samochody. Potem dostałem skierowanie na szkolenie z zakresu usuwania rys i polerowania lakieru (grzanie lakieru) i przyznaje że spaliłem lakier w Mustangu, który miał zaledwie 4 lata, ale trzeba się uczyć na błędach. Pracowałem 1,5 roku w Inter Clean, gdzie w między czasie szkoliłem się również z j. Angielskiego. Z czasem nabrałem profesjonalizmu do tego stopnia że zostałem Team Liderem, więc nadzorowałem wszystkie prace. Miałem przyjemność pracować w takich firmach jak Direct Valeting, Salonie BMW, Audi, Land Rover, Skoda, Mercedes i Citroen wszędzie na stanowisku Team Lidera, gdzie sam uczyłem ludzi Auto detailingu. Później złożyłem CV do salonów Porshe, Ferrari, Masseratti w Brimingham Soulhill. Pracowałem we wszystkich salonach na zmianę przez 2 lata. Mogę się pochwalić tym że na 50 osób które się zgłosiło tylko ja dostałem pracę. Rekrutacja wyglądała tak, że podstawiali nam stare samochody które miały po naszej kosmetyce wyglądać jak z salonu. Do tych wszystkich co szkolą z Auto Detailingu mam wiadomość otóż proszę przestańcie opowiadać bajki że kurs Car Valetingu kosztuje 6000 zł, ponieważ tak nie jest. Kurs w Auto Clean, kosztuje 300 funtów czyli na nasze około 1500 zł. Kurs wygląda tak że jest 7 godzin praktyki i 1 godzina teorii w tygodniu i w dodatku to są kursy indywidualne a nie grupowe, gdzie instruktor siada w aucie razem z uczniem, jeden robi jedną część samochodu a drugi drugą część. Praktyki są na starych autach a nie na pojedynczych rozmontowanych elementach. Po takim zdanym kursie można dostać prace w 30-40 Państwach nie tylko w Polsce czy w Wielkiej Brytanii.

W Wielkiej Brytanii są 3 marki kosmetyków na których ludzie się szkolą i pracują i są to Wilcox, Auto Clean i Auto Smart. Pracowałem na wszystkich tych markach kosmetyków ale dla mnie najlepszy jest Wilcox i pracuje na nim od 17 lat. Jeżeli by Państwo chcieli skorzystać z moich usług to muszę powiedzieć, że najbliższy wolny termin mogę mieć za pół roku, dlatego wyszedłem z inicjatywą żeby każdy mógł sam zadbać o swoje auto samemu.

Na mojej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszystkie kosmetyki Wilcox na których sam pracuję oraz specjalnie dla was robię filmiki w, których tłumaczę jak działają oraz jak ich używać, więc jak nie chcesz się się denerwować na nierzetelne studia detailingu, albo na czas oczekiwania na moje usługi to ZRÓB TO SAM!


ZAPRASZAM:

https://kosmetyki.auto.pl/
https://www.facebook.com/KosmetykiWilcox/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.