Joanna Krężelewska

Wyrok w Koszalinie: Pobity i skrępowany taśmą noc przed wigilią skonał w rowie

Sebastian D. usłyszał wyrok 8 lat więzienia. Za nieudzielenie pomocy mężowi Wiesława F. dostała rok w zawieszeniu na dwa lata. Fot. Radek Koleśnik Sebastian D. usłyszał wyrok 8 lat więzienia. Za nieudzielenie pomocy mężowi Wiesława F. dostała rok w zawieszeniu na dwa lata.
Joanna Krężelewska

W Sądzie Okręgowym w Koszalinie zakończył się proces w sprawie zabójstwa Radosława F.

- Rzadko spotykamy się z tak bestialskim pobiciem. Opis obrażeń głowy ofiary zajął stronę. Oskarżonym było obojętne, czy Radosław F. przeżyje - podkreślił sędzia Robert Mąka.

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie zakończył się proces w sprawie zabójstwa 42-letniego Radosława F. O popełnienie zbrodni oskarżony został 27-letni Sebastian D. Obok na ławie oskarżonych zasiadła 36-letnia Wiesława F., żona zamordowanego. Usłyszała zarzut nieudzielenia pomocy pokrzywdzonemu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikbaltycki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.