Tragedia w Gliwicach: Nie żyje 6-miesięczna dziewczynka. Dziecko zmarło w domu, rodzice byli pijani

Czytaj dalej
Fot. 123RF
Olga Krzyżyk

Tragedia w Gliwicach: Nie żyje 6-miesięczna dziewczynka. Dziecko zmarło w domu, rodzice byli pijani

Olga Krzyżyk

Nie żyje 6-miesięczna dziewczynka! Do tragedii doszło w domu. 6-miesięczna dziewczynka zmarła w Gliwicach w niedzielę 15 kwietnia. Dziewczynka zmarła w swoim łóżeczku. W mieszkaniu byli rodzice dziewczynki. Ojciec i matka dziecka byli pijani. Policję powiadomił ojciec dziewczynki.

Tragedia w Gliwicach. Dyżurny policji o godzinie 6.00 w niedzielę 15 kwietnia otrzymał telefon od ojca 6-miesięcznej dziewczynki. Okazało się, że niemowlę nie żyło. W mieszkaniu w rejonie ulicy Pszczyńskiej byli rodzice dziecka, a także dwóch mężczyzn. Dziewczynka leżała w łóżeczku. To ojciec zauważył, że niemowlę jest całe sine. Powiadomił policję. Gdy ratownicy medyczni dotarli na miejscu, dziecko już nie żyło.

- Zatrzymaliśmy rodziców dziecka, bo oboje byli pod wpływem alkoholu. 30-letnia matka miała 3 promile alkoholu we krwi, a 39-letni ojciec dziecka 1 promil. W mieszkaniu było także dwóch mężczyzn, znajomych pary w wieku 31 i 40 lat - mówi nadkomisarz Marek Słomski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Matka dziecka to 30-letnia Natalia P., a ojciec 39-letni Krzysztof N. Para piła alkohol w mieszkaniu wraz ze swoimi znajomymi. Nikt nie zauważył, że coś złego dzieje się z ich dzieckiem. Dopiero ojciec 6-miesięcznej dziewczynki spostrzegł, że niemowlę jest całe sine. Zadzwonił na numer ratunkowy. Było jednak za późno na ratunek. Dziewczynka już nie żyła.

- Czekamy na wyniki sekcji zwłok dziewczynki. Dopiero badania potwierdzą, jaka była rzeczywista przyczyna zgonu – wyjaśnia nadkomisarz Marek Słomski.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci dziecka doszło bez udziału osób trzecich. Jednak dopiero wyniki sekcji zwłok zleconej przez prokuratora potwierdzą, jak faktycznie było.

Rodzice zostali zatrzymani. Trzeźwieją na izbie zatrzymań. Usłyszeli już wstępne zarzuty: stworzenia zagrożenia dla zdrowia i życia z uwagi na stan nietrzeźwości obojga rodziców.

Czytaj także:
Zabili synka i przez dwa lata nikt tego nie zauważył? To niemożliwe!

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:TOP 100 osób z woj. śląskiego. Z tych postaci jesteśmy dumni ZDJĘCIAMieszkania M2 w woj. śląskich na sprzedaż. Sprawdźcie CENY + ZDJĘCIANiedziele handlowe i wolne od handlu SPRAWDŹ KALENDARZ 2018Rejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego AKTUALNE NAZWISKA I ZDJĘCIAStrzeż się tych miejsc. Tutaj stoją tirówki. Jest niebezpiecznie ZDJĘCIAKalendarz sportowy 2018: Piękne ciała nagich sportowców ZDJĘCIAMuzycy z Wiednia zagrali dla pacjentów z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Olga Krzyżyk

Komentarze

16
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

..

Jak dziecka nie mieli to byly %%%
Szkoda dziecka;(

..

Patologia

sas

jw.

.

efekt 500+

Janga

To nie są rodzice tylko dawca nasienia i pojemnika do rodziców to im daleko....

Janga

To nie są rodzice tylko dawca nasienia i pojemnika do rodziców to im daleko....

Lol

Na posiadanie dziecka powinny być zezwolenia.

długo

w mamrze będe trzeźwi jak świnie! bzykania też nie będzie!

gota

ela rafalska ja zabila, dala rodzicom 500 plus zeby sobie popili, przeciez polaczki i katole i slub w kosciele i pewnie im jeszcze big macka zamowila. polskie panstwa dziala dalej tylko teoretycznie

ks. Jarosław

Zakazać aborcji a codziennie będą takie wiadomości w gazetach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.