Taxomatic - rewolucja w księgowości. Pierwszy taki program online

Czytaj dalej
Materiał partner

Taxomatic - rewolucja w księgowości. Pierwszy taki program online

Materiał partner

Taxomatic to pierwszy program dostępny online, który pozwala na zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i rozliczanie działalności w oparciu o pełną księgowość lub Księgę Przychodów i Rozchodów.

Powstał jako odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy – bez względu na to, czy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, czy dużą spółkę – uskarżali się na wysoki poziom skomplikowania dostępnych do tej pory programów, utrudniony dostęp do bieżących danych finansowych, konieczność korzystania z kilku różnych programów i wysokie koszty.

Taxomatic to nowoczesna księgowość dostępna w bezkonkurencyjnie niskiej cenie – z bezpłatnymi aktualizacjami, która odpowiada na wyzwania zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw oraz profesjonalnych biur rachunkowych. Co ważne, dla tych ostatnich program jest bezpłatny.

Taxomotic łączy najważniejsze funkcje i najlepsze rozwiązania, rozproszone do tej pory w różnych programach. Umożliwia między innymi wystawianie faktur, prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub pełnej księgowości, archiwizowanie dokumentów, skanowanie papierowych dokumentów, tworzenie baz danych, a nawet zarządzanie gospodarką magazynową.

To proste w obsłudze narzędzie, z przejrzystym i przyjaznym graficznie interfejsem, które w jednym miejscu gromadzi wszystkie dane księgowe i wyniki finansowe przedsiębiorstwa. W oparciu o wprowadzone dane umożliwia też uzyskanie prognoz podatkowych. Zawsze bieżące dane i automatycznie generowane analizy są dostępne w przeglądarce internetowej na dowolnym urządzeniu: komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie, o każdej porze i w dowolnym miejscu. Program, stale rozbudowywany o nowe funkcjonalności, zapewnia wszystko, co niezbędne, by prowadzenie księgowości stało się łatwiejsze. Zarówno właścicielowi, jak i zarządzającemu firmą pozwala oszczędzać czas i pieniądze, i – co najważniejsze – skupić się na rozwijaniu biznesu.

Taxomatic jest rewolucją w dziedzinie księgowości. Program, mimo że jest nowością na rynku, szybko zyskuje uznanie przedsiębiorców, branży księgowej, ekspertów oraz instytucji. Łączy najnowocześniejsze technologie, kumuluje wiedzę z różnych dziedzin, działa online i jest łatwy w obsłudze. Powstał w oparciu o innowacyjny język programowania Scala, wykorzystywany między innymi przez IBM, Twitter czy SAP.

Materiał partner

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Julia

No pierwszy to na pewno nie był :) Zanim się pojawił był na pewno Systim.pl i jeszcze jeden program chyba na E którego nazwy nie pamiętam. Z tego pierwszego korzystam do dziś i z czystym sumieniem polecam.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.