Taxomatic - rewolucja w księgowości. Pierwszy taki program online

Czytaj dalej
Materiał partner

Taxomatic - rewolucja w księgowości. Pierwszy taki program online

Materiał partner

Taxomatic to pierwszy program dostępny online, który pozwala na zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i rozliczanie działalności w oparciu o pełną księgowość lub Księgę Przychodów i Rozchodów.

Powstał jako odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy – bez względu na to, czy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, czy dużą spółkę – uskarżali się na wysoki poziom skomplikowania dostępnych do tej pory programów, utrudniony dostęp do bieżących danych finansowych, konieczność korzystania z kilku różnych programów i wysokie koszty.

Taxomatic to nowoczesna księgowość dostępna w bezkonkurencyjnie niskiej cenie – z bezpłatnymi aktualizacjami, która odpowiada na wyzwania zarówno jednoosobowych firm, jak i dużych przedsiębiorstw oraz profesjonalnych biur rachunkowych. Co ważne, dla tych ostatnich program jest bezpłatny.

Taxomotic łączy najważniejsze funkcje i najlepsze rozwiązania, rozproszone do tej pory w różnych programach. Umożliwia między innymi wystawianie faktur, prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów lub pełnej księgowości, archiwizowanie dokumentów, skanowanie papierowych dokumentów, tworzenie baz danych, a nawet zarządzanie gospodarką magazynową.

To proste w obsłudze narzędzie, z przejrzystym i przyjaznym graficznie interfejsem, które w jednym miejscu gromadzi wszystkie dane księgowe i wyniki finansowe przedsiębiorstwa. W oparciu o wprowadzone dane umożliwia też uzyskanie prognoz podatkowych. Zawsze bieżące dane i automatycznie generowane analizy są dostępne w przeglądarce internetowej na dowolnym urządzeniu: komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie, o każdej porze i w dowolnym miejscu. Program, stale rozbudowywany o nowe funkcjonalności, zapewnia wszystko, co niezbędne, by prowadzenie księgowości stało się łatwiejsze. Zarówno właścicielowi, jak i zarządzającemu firmą pozwala oszczędzać czas i pieniądze, i – co najważniejsze – skupić się na rozwijaniu biznesu.

Taxomatic jest rewolucją w dziedzinie księgowości. Program, mimo że jest nowością na rynku, szybko zyskuje uznanie przedsiębiorców, branży księgowej, ekspertów oraz instytucji. Łączy najnowocześniejsze technologie, kumuluje wiedzę z różnych dziedzin, działa online i jest łatwy w obsłudze. Powstał w oparciu o innowacyjny język programowania Scala, wykorzystywany między innymi przez IBM, Twitter czy SAP.

Materiał partner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.