Materiał informacyjny

Systemy klimatyzacyjne – Ascoklima

Systemy klimatyzacyjne – Ascoklima
Materiał informacyjny

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji. Jako przedstawiciel renomowanych producentów takich jak: LG, Fujitsu, GREE, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty klimatyzacyjne. Zapewniamy fachowe doradztwo klimatyzacyjne oraz montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas urządzeń. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając jego solidną i terminową realizację.

Doradzamy dobór optymalnych dla Państwa potrzeb rozwiązań klimatyzacyjnych, zapewniając również montaż i serwis oferowanych przez nas urządzeń. Nasze instalacje wykonujemy na zlecenie Klientów oraz firm we wszystkich typach budynków – zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i na terenie całego obiektu

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, warmińskiego i kujawsko-pomorskiego, świadcząc usługi w zakresie dystrybucji, instalacji i naprawy klimatyzacji oraz wentylacji. Dzięki tworzącym nasz zespół wykwalifikowanym fachowcom i zaawansowanym technologiom, z jakich korzystamy, zapewniamy najwyższe standardy obsługi.

Założymy Państwu klimatyzację!

ASCOKLIMA1
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Kapela
tel./fax: (55) 612 31 27 / 505 414 659
[email protected]
www.ascoklima.com.pl

ul. Westerplatte 36-38,
82-200 Malbork, wjazd od ul. Konopnickiej

ul. Willowa 17
80-299 Gdańsk,
www.ascoklima2.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.