Sylwia Pacho Permanent Make Up

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Sylwia Pacho Permanent Make Up

Materiał informacyjny

Sylwia Pacho Permanent Make Up To wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób ceniących piękno, komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

Licencjonowana linergistka Long Time Liner, specjalista mikropigmentacji medycznej oraz mikropunktury. Finalistka Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym 2022r. Założycielka salonu Sylwia Pacho Permanent Make Up od kilku lat odpowiada na potrzeby kobiet. Dzięki profesjonalnym szkoleniom wykonuje usługi na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.

Makijaż permanentny Long Time Liner został uznany za najbardziej precyzyjny, doskonały. W swojej pracy stawiam na naturalny makijaż permanentny oraz dążę do tego aby wyglądał jak najbardziej subtelnie i naturalnie. Conture Line Duo Efect to najwyższej jakości sprzęt do makijażu permanentnego a pigmenty, które stosuje w gabinecie jako jedyne na świecie są uznane za produkty medyczne dlatego są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i skóry. Dzięki medycznym pigmentom klient nie ma obaw co do podrażnień, uczuleń, przebarwień czy niepożądanych reakcji skórnych.

Salon oferuje również zabiegi z zakresu mikropunktury. Mikropunktura to jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod leczenia problemów skóry na świecie. Naturalny sposób na blizny, rozstępy i biolifting skóry. Mikropunktura działa na bazie łuku odruchowego. W tym tkwi jej przewaga na tle innych metod stosowanych przy użyciu igieł. Zabieg polega na stymulacji przeznaskórkowej oraz śródskórnej. Wysyłany jest impuls nerwowy ścieżkami neuronowymi do mózgu, natomiast mózg wysyła sygnał zwrotny w miejsce poddane zabiegowi. Techniki mikropunktury polegają na nakłuwaniu skóry (sterylną igłą) w odpowiednich miejscach i pod odpowiednim kątem. Wibracje, które rozchodzą się w tkankach oraz nakłuwanie, któremu towarzyszy stan zapalny uruchamiają w skórze proces naprawczy.

W swoim gabinecie oferuję również terapie Gen Factor PH Kwasy z zakresu bioinżynierii tkankowej. Poprzez wnikliwy wywiad oraz analizę stylu życia nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych oferuję moim klientom rozwiązania problemów takich jak trądzik młodzieńczy, dorosłych i różowaty - blizny potrądzikowe i pourazowe - przedwczesne starzenie się skóry - przebarwienia różnego pochodzenia - łojotok, łojotokowe zapalenie skóry - suchość skóry, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), ubytki w tkankach, Preparaty Gen Factor to aktywne biologicznie produkty będące mieszaniną aktywnych biologicznie białek oraz colostrum (wydzielina gruczołów mlecznych), które służą do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Gen Factor stymuluje wzrost komórek i tkanek, dzięki czemu zachodzi proces gojenia głębokich uszkodzeń naskórka.

Od lat realizuję swoją największą pasję jaką jest kreowanie wizerunku przez zabiegi Mikropigmentacji, urzeczywistniając tym samym zdobytą wiedzę i umiejętności. Przyjmując klientki w swoim gabinecie, chętnie dzielę się z nimi doświadczeniem, pokazując mój permanentny świat – oferując im to co potrafię najlepiej. Jestem wielką pasjonatką swojego zawodu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bo lubię się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Czuję się wyróżniona, gdy na fotelu zasiadają klientki i klienci – oddając się moim umiejętnościom, bo to jest dla mnie ogromne wyróżnienie. Doceniam, gdy podczas zabiegu otrzymuję niezależność tworzenia, bo daje mi ona nowe możliwości kreacji.

Zapraszamy!
Adres: ul. Stężycka 54 lok. 36
80 - 174 Gdańsk
Tel.: 577 200 892
E-mail: sylwiapacho.pmu@gmail.com
https://permanentnygdansk.com.pl/
sylwiapachopermanentmake-up.booksy.com

logo
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.