Materiał informacyjny

Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne Łapa Na Pulsie lek. wet. Marta Boruczkowska

Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne Łapa Na Pulsie lek. wet. Marta Boruczkowska
Materiał informacyjny

„Łapa Na Pulsie” to miejsce, gdzie opiekę znajdą zarówno pacjenci wymagający pomocy specjalisty, jak i Ci, którzy cieszą się nienagannym zdrowiem i wymagają jedynie profilaktyki.

Wkładamy w naszą pracę sporo serca, a każdego pacjenta traktujemy nietuzinkowo, poświęcając mu odpowiednią ilość czasu i wsłuchując się dobrze w jego potrzeby. Chętnie drapiemy naszych podopiecznych za uszkiem i podsuwamy im pod pyszczek nieco smaczków.

Nasi lekarze:

Nasze specjalizacje:

Kardiologia

Zrobimy wszystko, aby serce twojego czworonoga biło radośniej.

Specjalizujemy się w kardiologii psów, kotów i małych ssaków. Wykonujemy badania ECHO serca i EKG, które pozwalają nam głęboko wejrzeć w serduszka naszych pacjentów i ustalić właściwą diagnozę. Wystawiamy także certyfikaty badań kardiologicznych dla hodowli psów i kotów rasowych.

Nefrologia i urologia

W Łapie Na Pulsie układ moczowy twojego zwierzaka będzie pod kontrolą.

Realizujemy szczegółowe badania nefrologiczne i urologiczne – na ich podstawie jesteśmy w stanie ustalić czy nadmierne pragnienie lub oddawanie moczu twojego pupila może być spowodowane problemami z nerkami bądź pęcherzem.

Pulmonologia

W naszym Centrum Weterynaryjnym twój pupil będzie mógł wziąć głębszy oddech.

Dobrze znamy się na chorobach dolnych i górnych dróg oddechowych zwierząt takich jak problemy z płucami, tchawicą czy krtanią. Dzięki szerokiej wiedzy pomożemy Twojemu czworonożnemu przyjacielowi znowu odetchnąć z ulgą.

Diagnostyka

Zwęszymy każdy problem zdrowotny twojego zwierzaka.

Jeśli twój pies lub kot boryka się z niepokojącymi dolegliwościami, zgłoś się do naszych lekarzy. Przeprowadzimy z tobą szczegółowy wywiad, a jeśli będzie to konieczne, zrobimy potrzebne badania krwi, moczu, kału czy USG. W ten sposób szybko wpadniemy na dobry trop i pomożemy twojemu pupilowi.

Profilaktyka

Jeśli chcesz, aby twój pupil mógł zawsze merdać energicznie ogonkiem lub mruczeć z zadowolenia zadbaj o jego zdrowie zawczasu.

Pamiętaj o regularnych szczepieniach i odrobaczaniu, które możesz wykonać w naszej placówce weterynaryjnej. Co więcej, w Łapie Na Pulsie zaczipujemy twojego zwierzaka i wystawimy mu paszport obowiązujący podczas zagranicznych podróży.

Chirurgia

Czasem w życiu czworonoga bywa tak, że nie będzie mógł uniknąć spotkania ze skalpelem.

Realizujemy zarówno drobne zabiegi chirurgiczne – m.in. kastrację czy zszycie rany – jak i większe operacje. Specjalizujemy się w operacyjnym leczeniu ras brachycefalicznych.

Stomatologia

Twój zwierzak będzie miał powody do szczerzenia kłów.

W naszym Centrum Weterynaryjnym właściwie zadbamy o stan jego uzębienia, wykonując zabiegi takie jak skaling ultradźwiękowy, leczenie czy ekstrakcja zębów.

Zapraszamy!
Ul. Krzysztofa Komedy 32/U1
80-176 Gdańsk, Jasień Bulwary

Tel. 883 811 686

www.lapanapulsie.pl
Umów wizytę online: hipets.pl/lapanapulsie
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.