Sara James bezkonkurencyjna w półfinale amerykańskiego „Mam talent”. Zachwyciła jurorów i publiczność [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. East News
Małgorzata Puzyr

Sara James bezkonkurencyjna w półfinale amerykańskiego „Mam talent”. Zachwyciła jurorów i publiczność [WIDEO]

Małgorzata Puzyr

Pochodząca z Ośna Lubuskiego Sara James oczarowała nie tylko publikę, ale także jury amerykańskiej edycji „Mam talent”. Młoda piosenkarka walczyła o udział w finale programu. Była bezkonkurencyjna. Otrzymała owacje na stojąco od szefa programu, a jeden z jurorów stwierdził: „Jesteś wielką gwiazdą”.

14-letnia Sara James do półfinału „America's Got Talent” trafiła bezpośrednio z odcinka castingowego, w którym zaśpiewała piosenkę „Lovely” autorstwa Billie Eilish. Przepustkę otrzymała od słynącego z bezwzględnego charakteru Simona Cowella, który wcisnął tzw. złoty przycisk. Juror powiedział, że Polka ma w sobie „prawdziwy blask gwiazdy”.

Wideo z udziałem polskiej wokalistki obejrzało 17 milionów widzów. Stało się ono najpopularniejszym nagraniem tej edycji programu.

[polecany]23671787[/polecany]

Sara James zmiażdżyła konkurencję

W nocy polskiego czasu Sara James wystąpiła w jednym z pięciu tegorocznych półfinałów programu.

Jeszcze przed jej występem Simon Cowell powiedział nieco tajemniczo, że „jedna z osób w tym półfinale jest zdecydowanie z wyższej półki, najlepsze jeszcze przed nami”. Wiele osób uznało, że ten komplement był skierowany właśnie do polskiej wokalistki.

James wykonała piosenkę Eltona Johna „Rocketman” w taki sposób, że oklaski publiczności nie miały końca. Jury wstało z miejsc i na stojąco oklaskiwało Polkę.

– Jestem bardzo wzruszony. Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ – komentował Cowell.

Heidi Klum zasypała James komplementami. – Ty rzeczywiście wiesz, jak znaleźć wielką gwiazdę – zwróciła się co Cowella.

– To był zwycięski występ, twój talent, twój głos, twój wygląd – to wszystko jest wspaniałe. Jesteś po prostu wielką gwiazdą – skomentował Howie Mandel.

Również widzowie nie pozostali obojętni wobec talentu nastolatki. Już w pierwszych minutach po jej występie Twitter zalała fala pozytywnych komentarzy.

[polecany]23170083[/polecany]

mac

Małgorzata Puzyr

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.