Royal's Hair&Body - Fryzjer/Kosmetyka

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Royal's Hair&Body - Fryzjer/Kosmetyka

Materiał informacyjny

W salonie Royal’s Hair & Body świadczymy profesjonalne usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Specjalnie na potrzeby Naszych klientów stworzyliśmy miejsce, które powinno zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania. Spotkasz tutaj uśmiechnięte osobowości, które są skore chętnie doradzić Tobie najlepsze rozwiązanie dla Twych włosów i ciała. Co Nas wyróżnia?

Jesteśmy Ambasadorem hiszpańskiej marki MONTIBELLO oraz Salonem Premium włoskiej marki RICA.

Dlaczego właśnie salon Royal’s? Po prostu, nie jesteśmy kolokwialną ”sieciówką”, a raczej zespołem osób z pasją, charakteryzujących się indywidualnym podejściem i precyzją wykonanych usług. Słuchamy, doradzamy i realizujemy wizję i styl klienta.

Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie. Witaj w Royal’s…

 1. Pierwszego wrażenia nie zrobisz za drugim razem
  Każdego z Was traktujemy indywidualnie, ponieważ Wasze potrzeby są niepowtarzalne – aby sprostać Waszym oczekiwaniom, nasze specjalistki prowadzą konsultacje przedzabiegowe, aby idealnie odpowiadały Waszym wymaganiom.
 2. Pasja, precyzja, styl to Nasze codzienne motto
  Swoją pasją i zaangażowaniem dzielimy się z Wszystkimi, którzy przekroczą próg naszego salonu. Każda wizyta, każda zmiana, nawet ta najmniejsza to wyjątkowe spotkanie, którego celem jest odkrywanie wewnętrznego piękna, które drzemie w każdym z Nas.
 3. Twoje włosy i ciało zasługują na królewskie traktowanie
  W naszym salonie dostępne jest ponad 100 różnych usług. Po profesjonalnych szkoleniach regularnie poszerzamy swoją ofertę wprowadzając kolejne nowości.
 4. Wykorzystywanie bezpiecznych technologii
  Używamy do pracy jedynie certyfikowanego sprzętu fryzjerskiego i kosmetycznego wiodących producentów oraz przetestowane dermokosmetyki, ponieważ ponad wszystko cenimy jakość i Wasze bezpieczeństwo.

strona www:
www.salonroyals.pl

rezerwacje Booksy online:
www.salonroyals.booksy.com

GCH Manhattan - Poziom -1
al. Grunwaldzka 82,
80-244 Gdańsk

Facebook - www.facebook.com/salonroyals
Instagram - www.instagram.com/royals_fryzjer_gdansk/

PROMKA - Zarezerwuj pierwszą wizytę i podaj hasło ROYAL, a na pierwszą usługę otrzymasz 3%, na dwie usługi 6%, a trzy usługi - aż 9% upustu w Royal’s!

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.