Paweł Gzyl

Role filmowe i życiowe krakowianki w stolicy: Magdaleny Boczarskiej

Dojrzałam do siebie w kobiecej odsłonie. Szczęśliwie premiery i różne zawodowe okazje pozwalają mi czasem zaszaleć modowo i od tego absolutnie się nie Fot. Anna Kaczmarz Dojrzałam do siebie w kobiecej odsłonie. Szczęśliwie premiery i różne zawodowe okazje pozwalają mi czasem zaszaleć modowo i od tego absolutnie się nie odcinam. Na co dzień jednak hołduję wygodzie - deklaruje gwiazda w „Vivie”.
Paweł Gzyl

Miała szesnaście lat, kiedy musiała sama zamieszkać i zadbać o siebie. To nauczyło ją odpowiedzialności i roztropności. Skończyła krakowską PWST i zrobiła aktorską karierę w Warszawie. Teraz spełnia się również jako mama dwuletniego Henia

Największą popularność przyniosła jej rola Michaliny Wisłockiej w „Sztuce kochania”. Aktorka wykorzystała ją, by sięgnąć po ciekawe propozycje serialowe. Niedawno oglądaliśmy ją w „Pod powierzchnią” - na premierę czeka drugi sezon tego cyklu. Zanim się to stanie, już od najbliższej niedzieli będzie się pojawiać na ekranach telewizorów w „Zasadzie przyjemności” w programie Canal+.

- Na początku mojej drogi aktorskiej usłyszałam bardzo ważne i mądre słowa: jeśli chcesz robić karierę, to jej nie rób. Ja nie mam parcia na szkło. Jeżeli sukces jest mi pisany, to tak się stanie. Pozostaje mi tylko uczciwie i z oddaniem pracować. Ani sława, ani blichtr mnie nie kuszą. Tylko proszę nie mylić z błyskotkami, które uwielbiam - śmieje się w rozmowie z portalem Interia.

*

Sama siebie nazywa „dzieckiem krakowskiego Kleparza”. Nic dziwnego - młode lata spędziła w położonej niedaleko słynnego targu kamienicy przy placu Matejki. Okna jej mieszkania wychodziły na podwórko-studnię i to właśnie tam najczęściej bawiła się po szkole. Uczyła się dobrze i szybko musiała się usamodzielnić. Rodzice rozwiedli się, kiedy miała szesnaście lat: tata - muzyk wyprowadził się z domu, a mama - pielęgniarka wyjechała za chlebem do Niemiec. Mieszkała więc sama.

Czytaj dalej o karierze Magdaleny Boczarskiej.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikbaltycki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.