„Rodzina Treflików”. Animacja dla dzieci od 3 do 6 lat

Czytaj dalej
Materiał partnera

„Rodzina Treflików”. Animacja dla dzieci od 3 do 6 lat

Materiał partnera

„Rodzina Treflików” to animacja dedykowana dzieciom w wieku od 3 do 6 lat, której reżyserem jest Marek Skrobecki – współtwórca produkcji Oskarowej „Piotruś i Wilk”.

Największą siłą i zaletą serialu jest fabuła zbudowana w oparciu o konwencję musicalu, który opowiada o zabawnych sytuacjach jakie w codziennym życiu spotykają Treflika, Treflinkę oraz ich przyjaciół. Serial jest błyskotliwy i dowcipny skierowany dla całej rodziny. Promuje takie wartości jak: tolerancja, szacunek, przyjaźń czy więzi rodzinne.

„Rodzina Treflików”. Animacja dla dzieci od 3 do 6 lat

Serial kładzie duży nacisk na aspekt edukacyjny, pokazany jest niekonwencjonalnie, niebanalnie co czyni serial ciekawy dla każdego widza. Serial uczy budować relacje między dziećmi, rówieśnikami i rodzicami pamiętając również o więziach międzypokoleniowych. Produkcja na tle innych wyróżnia się stylistyką i techniką. Akcja odcinków jest wciągająca i zaskakująca, a dialogi dobrze charakteryzują bohaterów przez co nie są sztuczne.

Serial składa się z 39 odcinków i obecnie jest emitowany w Polsce, Czechach, Rumuni i Emiratach Arabskich. Głosu bohaterom użyczało wielu znakomitych aktorów znanych z „dużego ekranu”, m.in. Joanna Jabłczyńska, Krystyna Tkacz, Jarosław Boberek, Cezary Kwieciński, czy Magdalena Różczka i aktorzy w Teatru Muzycznego w Gdyni. Wykonawcą tytułowej piosenki jest z kolei Natalia Kukulska.

„Rodzina Treflików”. Animacja dla dzieci od 3 do 6 lat

Serial jest całkowicie polską produkcją, przy której wykorzystano pierwszy raz na dużą skalę druk 3D, który posłużył do stworzenia główek postaci. Za efekt finalny animacji odpowiedzialne jest Studio Trefl, powstałe w 2013 roku w Gdyni z inicjatywy Kazimiera Wierzbickiego, założyciela spółki Trefl SA, która od lat zajmuje się produkcją puzzli i gier planszowych, będąc jednym z wiodących podmiotów na rynku polskim i europejskim.

Materiał partnera

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.