Regine Visage Estetyka&Regeneracja

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Regine Visage Estetyka&Regeneracja

Materiał informacyjny

Jestem pielęgniarką z 15 letnim stażem pracy w szpitalu. Wybrałam ten zawód zupełnie świadomie i choć bywa ciężko to nie żałuję swojej decyzji. Specjalizuję się w dziedzinie kardiologii, taka pielęgniarka od serca.😉 Pod nazwą Regine Visage Estetyka&Regeneracja , zajęłam się autologiczną rewitalizacją skóry, nie tylko twarzy, ale całego ciała.

Dla mnie najważniejsze jest , aby poprawić, wspomóc urodę w możliwie naturalny sposób , nie zmieniając przy tym rysów twarzy. Lubię łączyć moje zabiegi by wciąż je udoskonalać a patrząc na daną osobę naprawdę ją widzę. Lubię wyzwania, lubię pochylić się nad problemem, być może wynika to z mojego zawodu a może już taka jestem i dlatego wybrałam ten zawód. Trzymajcie za mnie kciuki bo czuję, że robię coś dobrego 😊

Salon, w którym pracuję jest miejscem kompleksowym i profesjonalnym. To taki MEGA Beuty, w którym jak twierdzą klienci można spędzić cały dzień. Dlaczego? Ponieważ oprócz moich zabiegów, których zadaniem jest nadanie skórze zdrowszego i młodszego wyglądu, można skorzystać z zabiegów wysokiej jakości laseru oraz masażu Kobido, wykonywanych przez MILOVE studio urody Magdalena Grabowicz, z zabiegów fryzjerskich - Hair studio Klaudia Groszek, z zabiegów stylizacji paznokci - Anna Chynek, a wszystko zostanie udekorowane pięknym makijażem w wykonaniu - Alicja Wójcik-MakeUp. Na to wszystko zawsze chętnie służący pomocą, z ogromnym doświadczeniem, nasz rodzynek, fizjoterapeuta Piotr - FIZJODRWAL. Połączenie zdrowia i urody sprawiło, że salon ten, stał się miejscem unikatowym. To jednak nie koniec niespodzianek, ale nie będę wszystkiego zdradzać. Przyjdźcie i przekonajcie się sami ;)

Regina🤍

Rusocin 83-031
ul. Rataja 1
reginevisage.booksy.com
883-881-906
https://facebook.com/profile.php?id=100093670691185

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.