Radlińska 21 FOLWARK

Czytaj dalej
Radlińska Ogród

Radlińska 21 FOLWARK

Radlińska Ogród

6 domów w zabudowie szeregowej powstanie w Kielcach przy ul. Radlińskiej 21 na Folwarku już w przyszłym roku.
Lada dzień rozpocznie się budowa.

Radlinska lotnicze
Radlinska lotnicze

Projekty domów są nowoczesne, ale równocześnie klasyczne. Zależało nam na tym, aby były ładne nie tylko dzisiaj, ale i za kilka lat. Dlatego też po raz kolejny sięgnęliśmy po cegłę klinkierową, która jest już naszym znakiem rozpoznawczym. To piękny i trwały materiał elewacyjny- podkreśla inwestor Mikołaj Poniewierski.

Powierzchnie domów wahają się od 150 m2 do 138 m2. Na parterze są salon z kuchnią, w-c i garaż. Na piętrze 4 sypialnie, w tym jedna z dodatkową łazienką. Zaplanowano duże przeszklenia okienne. Wszystkie domy mają ogrody skierowane na południe, wyjście do nich jest bezpośrednio z salonu, z tego samego poziomu. Powierzchnie ogrodów to od ok. 160 m2 do ok. 80 m2.

Radlinska lotnicze

To świetny czas na rezerwację domu, gdyż jeszcze w tym momencie można wprowadzić drobne zmiany w projekcie, typu usunięcie którejś ze ścian lub instalacja dodatkowych kabli elektrycznych - Karolina Poniewierska.

Lokalizacja inwestycji „Radlińska 21 Folwark” jest poza tym bardzo praktyczna. Do rynku są niecałe 3 kilometry, dojazd do centrum trwa 7 minut i w ogóle nie stoi się w korkach. Niedaleko stąd do Zalewu w Cedzynie gdzie wiodą ścieżki rowerowe.

Radlinska lotnicze

OPIS OGÓLNY INWESTYCJI:

Najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej PONIEWIERSKI to sześć domów w zabudowie szeregowej przy ul. Radlińskiej 21 w Kielcach, w dzielnicy Folwark. Lokalizacja domów jest fantastyczna: np.: dojazd do Rynku zajmuje 6 min i, co najważniejsze- nie ma korków. Domy zaprojektowane są w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodów działkowych i domów jednorodzinnych. Sama ulica Radlińska jest ślepa. Gwarantuje to bardzo mały ruch samochodowy, kameralność i ciszę.
Projekty domów są nowoczesne, ale równocześnie klasyczne. Inwestor po raz kolejny sięgnął po cegłę klinkierową, która jest pięknym i trwałym materiałem elewacyjnym. Powierzchnie domów wahają się od 150 m2 do 138 m2. Wszystkie domy mają ogrody skierowane na południe, wyjście do nich jest bezpośrednio z salonu, z tego samego poziomu. Powierzchnie działek to od ok. 465 m2 do ok. 291 m2.
Planowane zakończenie inwestycji grudzień 2018 roku.
Zapraszamy do kontaktu.

Radlinska lotnicze

ŚWIETNA LOKALIZACJA WŚRÓD OGRODÓW DZIAŁKOWYCH

KOMFORTOWE ROZKŁADY DOMÓW
6 domów w zabudowie szeregowej z ogrodami:

ŚNIADANIE NA TRAWIE
Marzy się Państwu niedzielne śniadanie we własnym ogrodzie? A do tego pomidory z prosto z grządki, bez chemii i innych nawozów. To się da zrobić.

BARDZO BLISKO DO CENTRUM

Radlińska Ogród

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.