Przedszkola Językowe Montessori House

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Przedszkola Językowe Montessori House

Materiał informacyjny

Przedszkola Językowe Montessori House znajdują się w Malborku oraz w Starogardzie Gdańskim. We wszystkich placówkach pracujemy według pedagogiczno-wychowawczych metod włoskiej lekarki Marii Montessori. U podstaw naszej pracy leży wspieranie naturalnego rozwoju dziecka i wzmacnianiu jego umiejętności i pozytywnych doświadczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować najmłodszym najlepsze formy poznawcze i aktywizujemy ich do konstruktywnego spędzania czasu. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów i z radością patrzymy na wyzwania kolejnych roczników. Metoda Montessori w połączeniu z pasją pracy z dziećmi, współpracą z rodzicami daje wyjątkowe efekty.

MAMY nowoczesne placówki, doskonalą kadrę, wyjątkowe podejście do edukacji. MONTESSORI czyni świat bardziej zrozumiałym i uporządkowanym, uczy i odkrywa, daje poczucie bezpieczeństwa i spełnienia. Bez kar i nagród, bez przysłowiowego kija i marchewki dzieci rozwijają się w zaskakująco szybkim tempie, czynią to dla siebie i chęci poznawczych.

Warto inwestować w dzieci, pierwsze lata są najważniejszym etapem edukacji, na tych fundamentach buduje się człowiek, ważne, żeby owe fundamenty były mocne wystarczyły na wszystkie lata.

PRZEDSZKOLA MONTESSORI HOUSE W MALBORKU I STAROGARDZIE GDANSKIM SĄ WYJATKOWYMI MIEJSCAMI DLA DZIECI , STWORZONE PO TO, ABY DZIECINSTWO BYŁO WSPANIAŁE! NASZE MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

606 727 556 EWA GRENDA

Malbork

ul. Szeroka 33B,
82-200 Malbork
ul. Jana Kasprowicza 3a,
82-200 Malbork
7:00 - 17:00

Starogard Gdański

ul. Ks F. Kalinowskiego 28,
83-200 Starogard Gdański
6:30 - 17:00

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.