Prezenterka i modelka: jeździ terenówką, skacze ze spadochronem i walczy

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smolinski
Radosław Kończyński

Prezenterka i modelka: jeździ terenówką, skacze ze spadochronem i walczy

Radosław Kończyński

Marcelina Zawadzka, piękność pochodząca z Malborka, dla wielu już chyba na zawsze pozostanie „byłą Miss Polonia”. Ona jednak nie zamierza dać się zaszufladkować w tak łatwy sposób. Dzisiejsza 27-latka wygrała konkurs piękności w Polsce w 2011 r., a w kolejnym roku znalazła się w szesnastce Miss Universe i trzeba przyznać, że choć te sukcesy pomogły w szerszym otwarciu drzwi do świata mediów, to duże znaczenie miał też temperament Marceliny.

A teraz daje mu upust również przed kamerami w autorskim paśmie „Łyk adrenaliny”, które można oglądać co sobotę w „Pytaniu na śniadanie” w telewizyjnej Dwójce. Była Miss Polonia jest prezenterką „PnŚ” od ponad roku.


- Trema jest duża, ale to trema mobilizująca. Mogę liczyć na świetny zespół, który tworzy program, na Tomka Wolnego. Jak przyjmą mnie widzowie i co będzie dalej? Nie wiem. Na razie proszę trzymać kciuki - mówiła nam wtedy Marcelina Zawadzka

.

Widzowie - sądząc po wielu pozytywnych wpisach na jej profilu na Facebooku - przyjęli Marcelinę bardzo dobrze, a ona sama czuje się w studiu telewizyjnym jak ryba w wodzie. Ruszając z nowym cyklem, musiała wcielić się w kilka innych ról. Tytuł mówi sam za siebie - adrenaliny jest tam mnóstwo. Prezenterka próbuje pracy na wysokościach, sztuki samoobrony, przechodzi trening strzelecki, szkołę przetrwania, bierze udział w rajdzie samochodów terenowych, motocrossie oraz przygotowuje się do skoku ze spadochronem z pułapu 7 tysięcy metrów.

Do tej pory Marcelina wzięła udział w szkoleniu sztuki samoobrony krav maga i rajdzie samochodowym w ramach Pucharu Polski, w którym miała do pokonania ok. 170 kilometrów po wyboistych drogach. Nie uniknęła urwania amortyzatorów, ale szczęśliwie dotarła do mety w środku stawki.

- Chciałabym kiedyś pojechać dłuższy rajd - wyznała widzom przed kamerą.

Na małym ekranie była Miss Polonia zadomowiła się na dobre. Przed dołączeniem do „PnŚ” miała już kilka doświadczeń telewizyjnych. Wcześniej prowadziła m.in. reality show o modzie „Projektanci na start” w kanale Fox Life, tańczyła w „Tańcu z gwiazdami” w Polsacie, a potem była jedną z bohaterek programu „Przygarnij mnie” w TVP2, w którym znane osoby adoptowały psy ze schronisk i dzieliły się swoimi historiami z telewidzami. Nadal czynnie udziela się zawodowo jako modelka, uczestnicząc w sesjach zdjęciowych.

Radosław Kończyński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.