Pisanie to kreacja, a kreacja powinna być pełna. Popołudnie z książką

Czytaj dalej
Joanna Krężelewska

Pisanie to kreacja, a kreacja powinna być pełna. Popołudnie z książką

Joanna Krężelewska

Było z humorem, było „na luzie”, nie zabrakło też tematów ważnych i poważnych. Jak to... w małżeństwie, bowiem spotkanie z Tomaszem Sekielskim w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej poprowadziła jego żona, Anna. Zapewniła, że pytania będą zaskoczeniem dla jej interlokutora. I były. - To nasz małżeński kabaret - śmiała się.

We wtorek rozpoczął się promujący czytelnictwo Tydzień Bibliotek. Imprezę zainaugurowało spotkanie z pisarzem, dziennikarzem wydawcą Tomaszem Sekielskim. Zostało jednocześnie zorganizowane w ramach ogólnopolskiego projektu Dyskusyjnych Klubów Książki, a Przyświecało mu hasło „Godzinami o książkach”. Zatem nie mogło się rozpocząć inaczej, jak od zdradzenia, która książka wywarła największy wpływ na życie pana Tomasza. - Tylko nie mów „Kamasutra”! - zażartowała żona dziennikarza. - Możesz powiedzieć, że „Rozmyślania” Marka Aureliusza.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.