Permanent Make Up Maria Wardyńska

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Permanent Make Up Maria Wardyńska

Materiał informacyjny

Witam Cię w moim świecie makijażu permanentnego do którego dołączyłam w 2017 r. Był to rok w którym otworzyłam swój pierwszy gabinet mikropigmentacji w Irlandii, który to w roku 2019 otrzymał tytuł NAJLEPSZEGO SALONU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO W IRLANDII. Od tamtego momentu wiedziałam, że jest to moją drogą.

Jestem uczestniczką wielu eventów branży PMU. 2-krotnie brałam udział w Mistrzostwach ( Irlandii oraz Polski). Przechodząc przez szereg szkoleń wciąż podnosiłam swoje kwalifikacje zawodowe oraz udoskonalałam zdobyte umiejętności i wiedzę. Dzięki temu postanowiłam, dzielić się tym wszystkim z innymi osobami.

Zostałam trenerem międzynarodowej akademii Aleksandry Wąsik - Fashion Brows. Od 2020 roku prowadzę również gabinet w Gdańsku, gdzie oprócz zabiegów makijażu permanentnego (brwi, ust, kresek) znajdziecie:

W ofercie mojego salonu znajdziecie również szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, które dobieram indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Do waszego wyboru są szkolenia podstawowe, które wprowadzą was od całkowitych podstaw w świat PMU oraz szkolenia MASTERCLASS, dla osób które chciałaby doszkolić swój dotychczasowy warsztat, wyzbyć się złych nawyków oraz uzupełnić ewentualne braki.

Zapraszam Was serdecznie do miejsca gdzie pasja, miłość do ludzi i piękna oraz kariera zawodowa tworzą jedność. Pamiętaj, ja również byłam kiedyś w miejscu, w którym Ty jesteś teraz!


Permanent Make Up Maria Wardyńska

Ul. Jabłońskiego 26,
Gdańsk Chełm 80-766

Tel.: 888 308 300
https://www.facebook.com/bebeauty2017/
mariawardynska.fashionbrows

Permanent Make Up Maria Wardyńska


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.