Perfect Services Sp. z o.o.

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Perfect Services Sp. z o.o.

Materiał informacyjny

Perfect Services Sp. z o.o. jest rodzinną firmą świadczącą usługi wynajmu sprzętu budowlanego dla przedsiębiorstw oraz dla osób prywatnych głównie na terenie woj. pomorskiego.

Wraz z rozwojem działalności rozszerzyliśmy zakres usług o roboty ziemne oraz transport z HDS. Dysponujemy najwyższej jakości maszynami do robót ziemnych: minikoparki, miniładowarki, koparko-ładowarki, zagęszczarki płytowe i ubijaki. Nasi operatorzy maszyn posiadają niezbędne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z wykonanej przez nas usługi.

Wypożyczalnia oferuje wynajem m.in.:

Atutem naszej wypożyczalni jest kompleksowa obsługa - nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, szkolenie z obsługi sprzętu i transport wynajętych elementów. Dodatkowo w przypadku wynajmu rusztowań klinowych udostępniamy pełną dokumentację techniczno-ruchową, a do wynajętych szalunków stropowych, jako jedni z nielicznych, bezpłatnie wykonujemy i udostępniamy projekt szalowania stropu.

Dzięki wieloletniej praktyce w branży budowlanej znamy zapotrzebowanie lokalnego rynku, dlatego niezmiennie stawiamy na rozwój i poszerzanie naszego asortymentu.

Adres: Boczna 8 83-032 Pszczółki
Nip 6040182619
Tel: 732880149
Facebook: Facebook
Adres email: perfectservices@onet.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.