Ostrowski Detailing w Elblągu

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Ostrowski Detailing

Ostrowski Detailing w Elblągu

Materiał informacyjny Ostrowski Detailing

Ostrowski Detailing - Specjaliści pielęgnacji aut, autoryzowany instalator powłok CS-II w Elblągu, to jedyne profesjonalne studio auto-detailingu oraz myjnia premium - auto spa. Lider w dziedzinie renowacji, zabezpieczania lakieru i tapicerki, który jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasze technologie są stałe doskonalone od ponad 30 lat, a nasze rozwiązania są cenione na rynkach całego świata.

Należy zacząć od tego, co to jest Auto Detailing? Nazywamy tak proces doprowadzania samochodu do jak najlepszego stanu wizualnego, można powiedzieć „salonowego”. Auto ma pozostać takie przeć cały okres eksploatacji. Należy podkreślić, że zabiegi detailingu są precyzyjnie zaplanowane i przemyślane, każdy pojazd traktowany jest indywidualnie i z wyjątkową precyzją. Jest to o wiele więcej, niż zwykłe mycie samochodu. Detailing charakteryzuję się niezwykłą precyzją i szczegółowością.

Wbrew pozorom Detailing nie dotyczy tylko nowych aut. Obojętnie czy jeździmy samochodem który ma 2 czy 10 lat, każdy chciałby, aby jego auto prezentowało się jak najlepiej. Jeśli odczuwasz taką potrzebę bardziej niż inni, to pierwszy krok aby zainteresować się nasza firmą - Ostrowski DETAILING.

Usługi:

Powłoki ochronne CS-II Polska

Zaawansowane powłoki ceramiczne do zabezpieczenia lakieru samochodów nowych i używanych. Powłoka tytanowa CS-II jest najdoskonalszą powłoką samochodową z tytanu na świecie. Wykorzystuje nową generację powłok ochronnych przeznaczonych do powierzchni samochodowych. Niezwykle długotrwały kryształowy płaszcz działa niczym ochronny pancerz przeciw kwaśnym deszczom, ptasim odchodom, zanieczyszczeniom drogowym, smołom i szkodliwym promieniom UV.

Utrzymuje połysk i kolor lakieru w samochodzie, zapewniając najwyższą klasę twardości (9 h), a jego siła przyczepności minimalizuje pojawianie się lekkich zadrapań. Dzięki temu lakier jest chroniony i wykazuje dłuższy cykl życia. Kolejną kluczową zaletą tytanowej powłoki jest jej głęboki połysk i wykończenie. W ostatecznym rozrachunku sprawi to, że w przyszłości mycie Twojego pojazdu będzie szybsze i łatwiejsze!

Ochrona lakieru foliami PPF

Wykonujemy aplikacje na wszystkich rodzajach samochodów, motocykli, a nawet łodzi. Zastosowanie niezwykle odpornej i samo regenerującej się folii FlexiShield, nawet na samym przednim zderzaku zapewnia skuteczną ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi jak wypiaskowanie, czy odpryski. Jest to niezawodny sposób na ochronę lakieru w Twoim samochodzie Najczęściej wybieranym zestawem jest „bikini” pakiet uwzględnia aplikacji foli na przedniej części maski, lusterkach, przedniej części nadkoli. Wybór należy do klienta, możemy okleić cały samochód jak i każdą pojedynczą część. W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ FOLIĘ OCHRONNĄ NA LAMPY, ORAZ ZESTAWY KOSMETYKÓW ZAPEWNIAJĄCYCH JAK NAJDŁUŻSZĄ ŻYWOTNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ FOLII OCHRONNYCH FLEXISHIELD.

Korekta / renowacja lakieru

Pozwól naszym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą sprawić by znów zachwycał jak w dniu opuszczenia salonu. Dzięki wieloletniej pracy, szkoleniom i zdobytemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję wykonania profesjonalnej usługi. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych usuwa całkowicie uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tuszuje. Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą. Zapewniamy najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół !

Pielęgnacja wnętrz

Oprócz wyglądu zewnętrznego również wnętrze ma ogromne znaczenie. Nie dotyczy to jedynie ludzi – tak samo jest z samochodami. Piękny lśniący lakier a w środku kurz i plamy tak często bywa, ponieważ nie znajdujemy czasu by wyczyścić samochód w środku. To bardzo poważny błąd, często nie myślimy o tym jak wiele zanieczyszczeń znajduje się w dywanikach, desce rozdzielczej, nawiewach, kierownicy i wielu innych elementach. W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu przebywamy w samochodzie warto pomyśleć by było w nim czysto. Podczas czyszczenia okazuje się ile rzeczy wdychamy albo jak brudna jest tapicerka.

Myjnia SPA

W tym niby łatwym procesie pielęgnacji pojazdu, kryje się wiele zagrożeń, które często są bagatelizowane przez zwyczajne myjnie samochodowe, które nie przywiązują wagi do ważnych szczegółów. Powstałe w ten sposób defekty jak ryski, zmatowienia, utraty połysku są wyraźnie widoczne w świetle dziennym. Stanowią one prawdziwą zmorę dla wszystkich entuzjastów pięknych aut. W Naszym salonie Opracowaliśmy procedury luksusowego, bezpiecznego oraz wieloetapowego procesu mycia pojazdów. Jest on realizowany w sposób staranny i gruntowny, dzięki czemu uporczywe, powierzchniowe zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte.

Facebook: https://www.facebook.com/ostrowskidetailing
Instagram: https://www.instagram.com/ostrowskidetailing/

Ostrowski Detailing
Elbląg
Ul. Czerniakowska 12a
82-300 Elbląg
500 392 500

logo
Materiał informacyjny Ostrowski Detailing

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.