Osiedle Wschodnie w Skowarczu. Połączenie harmonii architektonicznej współgrającej z otaczającą osiedle naturą

Czytaj dalej
Materiał partnera

Osiedle Wschodnie w Skowarczu. Połączenie harmonii architektonicznej współgrającej z otaczającą osiedle naturą

Materiał partnera

Pięknie położone na lekko pochylonej równinie we wschodniej części Skowarcz jest połączeniem harmonii architektonicznej współgrającej z otaczającą osiedle naturą z funkcjonalnością codziennego użytkowania i wypoczynku. Ta nowa w pełni zagospodarowana w drogę wewnętrzną, chodniki, oświetlenie, ławki, placyk zabaw inwestycja od Profesjonal24 Waszego zaufanego dewelopera.

Inwestycja została specjalnie zaprojektowana dla młodych osób będących na dorobku ale również i tych osób, dla których nie są bez znaczenia niskie koszty utrzymania idące w parze z wygodą i przestrzenią mieszkania, a przy tym z możliwością zakupu w wyjątkowo atrakcyjnej np. w przedsprzedaży cenie na poziomie od 3150 zł za m2 powierzchni użytkowej.

Piękno osiedla Wschodniego to klimat, spokój, harmonia tworząca niemal od razu rodzinną atmosferę która jednocześnie jest podsycana przez otaczający nas krajobraz i zieleń. Dzięki temu dzieci na pewno chętniej będą chciały swój wolny czas spędzać na świeżym powietrzu, niż w czterech ścianach przed komputerem, czy telewizorem.

Osiedle Wschodnie to miejsce rozwoju waszego dziecka z dala od zgiełku wielkomiejskich blokowisk.

Ruszamy niebawem, bo już z początkiem czerwca 2018 roku rozpocznie się budowa 30 budynków wolnostojących jednorodzinnych – dwulokalowych. W sumie 60 wygodnych, przestronnych i energooszczędnych mieszkań bezczynszowych - dwupoziomowych o powierzchni netto powyżej 85 m2 w cenie już od 236 tys brutto. Składających się z parteru i poddasza użytkowego.

Osiedle Wschodnie w Skowarczu. Połączenie harmonii architektonicznej współgrającej z otaczającą osiedle naturą

Parter składać się będzie:

* z przestronnego salonu ( pokoju dziennego z jadalnią) z panoramicznymi trzyskrzydłowymi oknami tarasowymi wykonanymi w technologii trzyszybowej w kolorze złotego dębu po stronie zewnętrznej. Z bezpośrednim wyjściem na taras o powierzchni 10 m2.

* kuchni, w zależności od potrzeb może być samodzielna lub w formie aneksu,

* WC, przedpokoju, sieni z pomieszczeniem gospodarczym w którym m.in. przeznaczono miejsce na podwieszany, kondensacyjny kocioł gazowy oraz podłączenie pralki.

* klatki schodowej - schodów żelbetonowych, które w przypadku rezerwacji przed ich wykonaniem mogą zostać zamienione za niewielką dopłatą na ażurowe schody drewniane.

Poddasze natomiast składać się będzie z przykładowej aranżacji pomieszczeń, której opis podajemy poniżej, jednocześnie informując o nieodpłatnej możliwości jej dostosowania w zakresie ścianek działowych do indywidualnych potrzeb Nabywców.

* z przestronnej sypialni nasłonecznionej oknami połaciowymi od strony wschodniej, posiadającej bezpośredni dostęp do funkcjonalnej garderoby,

* dwóch sypialni z nasłonecznieniem oknami połaciowymi od strony zachodniej, które można również przeznaczyć na pracownie dla osób, które lubią spędzać czas przy biurku mogąc jednocześnie obserwować zachód słońca.

* łazienki, przedpokoju przedłużonego nad klatką schodową celem np. wykonania wnęki na szafę.

Osiedle Wschodnie w Skowarczu. Połączenie harmonii architektonicznej współgrającej z otaczającą osiedle naturą

Osiedle Wschodnie Twoje miejsce zamieszkania. Więc żyj i mieszkaj komfortowo bez sąsiada nad głową.

Profesjonal24 Sp. z o.o. Różyny ul. Widokowa 6, 83-031 Łęgowo tel. kom. 697-027-523, E-mail [email protected]

www.profesjonal24.pl ; www.profesjonal24.com.pl

Materiał partnera

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.