Ogrody Tesoro. Wyjątkowa inwestycja w Pogórzu k.Gdyni

Czytaj dalej
Materiał partnera

Ogrody Tesoro. Wyjątkowa inwestycja w Pogórzu k.Gdyni

Materiał partnera

Ogrody Tesoro to wyjątkowa inwestycja w Pogórzu k.Gdyni, z widokiem na Zatokę Pucką. Jest to lokalizacja, która z jednej strony zapewnia ciszę, spokój i komfort, a z drugiej umożliwia szybką i sprawną komunikację ułatwiającą szybkie dotarcie do portu lotniczego Gdynia Kosakowo czy Gdańsk Rębiechowo, bazy promowej oraz autostrady A1.

Sercem osiedla jest centralnie położony, ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, pełen przytulnych zakątków i malowniczych kompozycji roślinnych o niespotykanych barwach i zapachach. Park to obszar zadbanej w każdym detalu zieleni, architektury wspólnej, wewnętrzne jezioro, ścieżki i place do uprawiania sportów a także plac zabaw dla dzieci.

Mieszkańcy znajdą tu wydzielone trasy do jazdy na rolkach oraz rowerach. To idealne miejsce dla wszystkich osób ceniących sobie aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Teren osiedla jest w pełni ogrodzony i monitorowany. Dodatkowo, dzięki mobilnej, czteropoziomowej ochronie 24h/dobę mieszkańcy mogą cieszyć się luksusowym życiem bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Wjazd na teren odbywa się za pomocą systemu skanującego tablice rejestracyjne, który automatycznie otwiera bramę.

Styl zabudowy nawiązuje do klasyki, co odróżnia Ogrody Tesoro od masowych projektów innych deweloperów. Możliwy jest zakup nieruchomości wykończonej "pod klucz" oraz opcja z basenem.

Materiał partnera

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.