Normobaria – Zdrowie i Uroda

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Normobaria – Zdrowie i Uroda

Materiał informacyjny

Tu podaj tekst alternatywny

Normobaria – Zdrowie i Uroda

Niedobór wielu podstawowych pierwiastków w atmosferze ziemskiej doprowadza do tego, że każdego roku zawartość dostarczanego do organizmu tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru jest coraz mniejsza. Liczne badania nad odpowiednim dotlenieniem organizmu wykazały, że procesy rekonwalescencji oraz autoregeneracji zachodzą o wiele szybciej jeśli ciśnienie, z którym człowiek ma do czynienia jest wyższe. Wtedy tkanki o wiele skuteczniej wykorzystują docierający do nich tlen. Ponadto, systematyczne przebywanie w podwyższonym ciśnieniu znacząco wpływa na zwiększenie ilości komórek macierzystych, pełniących niezwykle ważną rolę podczas odbudowy orangów ludzkich.

Normobaria to innowacyjny rodzaj terapii tlenowej, z której mogą korzystać osoby w każdym wieku. Komora normobaryczna to pomieszczenie, w którym utrzymywane są warunki najbardziej sprzyjające życiu i zdrowiu człowieka. Ciśnienie (do 1500hPa), zawartość dwutlenku węgla (ok. 2%), wodoru (ok. 0,5%) oraz tlenu (ok. 40%) tworzą możliwości dla optymalnego dotlenienia organizmu.

Oddajemy do Państwa dyspozycji komorę normobaryczną. Jest to naturalna i bezinwazyjna metoda zdrowienia, która polega na optymalnym dotlenieniu organizmu. W komorze oddychamy krystalicznie czystym powietrzem, w którym poziom tlenu, dwutlenku węgla i wodoru jest podwyższony do poziomów najkorzystniejszych dla naszego organizmu. Dzięki przebywaniu w komorze, stymulujemy procesy zdrowienia.

Tu podaj tekst alternatywny

Przebywanie w komorze normobarycznej ma wiele zalet zarówno dla zdrowia jak i urody Wpływa pozytywnie na dotlenienie wszystkich komórek ciała, zwiększa stężenie tlenu we krwi, likwiduje obrzęki , spowalnia procesy starzenia, działa stymulująco na komórki skóry, redukuje cellulit , poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych, ogranicza wystąpienie stanów zapalnych, poprawia jakość snu, eliminuje częste migreny i bóle głowy, poprawia pracę jelit oraz wydolność fizyczną i psychiczną człowieka. W naszej komorze zapewniamy komfort i wygodę na najwyższym poziomie, 1 sesja w komorze trwa 2h. Znajdziecie tu 19 luksusowaych foteli z pięknym widokiem na piękne stawy.

Komora normobaryczna w Górkach nieopodal Wiślicy to najnowocześniejszy obiekt tego typu w Polsce. Znajduje się na terenie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego w przepięknej naturalnej okolicy w odległości tylko 18 km od Buska Zdroju i 60 km od Kielc.

NORMOBARIA GÓRKI
Górki 45
28-160 Wiślica
Bożena Druch - Tel.: 570 664 416
Email: [email protected]
Facebook: facebook.com/normobariagorki

Zapraszamy Państwa również do naszego Gospodarstwa Rybackiego Górki gdzie zajmujemy się hodowlą i sprzedażą ryb. Dla Was prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak i na większą skalę, hurtową.

Na terenie obiektu znajduje się Łowisko Ostoja Górecka, które jest miejscem przyjaznym nie tylko dla miłośników wędkarstwa, ale i dla całej rodziny. W cichej i wyjątkowej okolicy, z dala od .miejskiego gwaru, możesz w spokoju wędkować oraz obcować z naturą, zaznać odpoczynku oraz spędzać wieczory przy ognisku.

GOSPODARSTWO RYBACKIE "GÓRKI"
Dominik Druch - Tel: 519-163-835
czynne: poniedziałek - piątek od 7:00 do 15:00

ŁOWISKO "OSTOJA GÓRECKA"
Karolina Druch - Tel: 792-567-534 lub 519-184-784
czynne: czwartek - niedziela: 6:00 - 19:00
ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/ostojagorecka/

Łowisko czynne jest od Maja do Września!

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.