MIRAŻ Mirosław Rejak

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

MIRAŻ Mirosław Rejak

Materiał informacyjny

Firma MIRAŻ oferuje profesjonalne doradztwo, sprzedaż oraz montaż w zakresie szklanego wyposażenia wnętrz.

Wykonujemy:

Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z wymaganiami naszych Klientów-bierzemy pod uwagę Państwa preferencje odnośnie wyglądu oraz funkcjonalności. Nowe trendy inspirują nas do tego, by wciąż się doskonalić i podążać za nowościami. Otwarci jesteśmy na indywidualne podejście do klienta i możliwość zaoferowania mu idealnego rozwiązania, nasz doświadczony zespół zapewne spełni Państwa oczekiwania nawet w najbardziej skomplikowanych i nietypowych realizacjach.

Tym co wyróżnia naszą firmę, jest profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług - opinie naszych klientów są na to najlepszym dowodem.

Zawsze korzystamy ze sprawdzonych okuć do szkła, dzięki czemu nasze realizacje są nie tylko estetyczne i trwałe ale również bezpieczne. Przykładamy ogromną uwagę do tego, aby świadczone przez nas usługi były dopracowane w każdym calu zarówno pod kątem jakości wykonania, jak i funkcjonalności. 10-letnie doświadczenie w branży szklarskiej oraz znajomość wszystkich aktualnych trendów sprawia, że możemy spełnić wszystkie oczekiwania klientów.

MIRAŻ Mirosław Rejak

Machowino 72
76-270 Ustka
Tel.: 501 353 713
www.mirazszklo.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.