Lubuskie, jakiego jeszcze nie widziałeś. W najnowszym przewodniku poznasz sekrety Polskiej Toskanii!

Czytaj dalej
[email protected]

Lubuskie, jakiego jeszcze nie widziałeś. W najnowszym przewodniku poznasz sekrety Polskiej Toskanii!

[email protected]

Wprawdzie nie rosną tu cyprysy, wzgórza są łagodniejsze, winnice mniej rozległe, zabytki nieco młodsze, ale za to wszystko okraszone jest jeziorami i lasami. NOWY przewodnik "Polska Toskania" to wyjątkowa podróż po smakach i aromatach województwa lubuskiego.

Oddajemy w Państwa ręce, jedenaste już, wydawnictwo przygotowane przez dziennikarzy "Gazety Lubuskiej" pod tytułem "Polska Toskania". Przy pisaniu przewodnika korzystaliśmy z publikacji "Gazety Lubuskiej", ale też z innych dostępnych materiałów. Osobiście odwiedziliśmy wiele z opisywanych tu miejsc i spróbowaliśmy niejednego przysmaku, który opisujemy.

Czym jest Polska Toskania?

Przygotowując ten niezwykły, praktyczny i poręczny przewodnik, myśleliśmy o stworzeniu kompleksowego kompendium wiedzy dla osób, które chcą poznać nasze województwo. Nie tylko turystów, ale też mieszkańców naszego regionu. Nie trzeba bowiem wybierać się w dalekie podróże, aby miło spędzić czas.

"Polska Toskania" ma na nowo zdefiniować nasz region. Pokazać go od strony rekreacyjnej. Dlatego Czytelnik znajdzie w nim historię winiarstwa, która ma swój niepowtarzalny charakter, smak i aromat. Odbędzie podróż po lokalnych winnicach, poznając produkowane w nich trunki, ale przede wszystkim tradycję i wszystko to, co składa się na winiarską kulturę.


Lubuskie to nie tylko wino!

W przewodniku turysta znajdzie również niezwykłe smaki, które sprawią, że poczuje się jak u siebie: pyszne sery, gołąbki w winogronowych liściach i mnóstwo regionalnych potraw, wartych odkrycia.

Ponadto jeziora, które są nieodłącznym elementem naszego krajobrazu. Mamy ich tutaj ponad 600. Nie wszystkie zmieściliśmy w naszym wydawnictwie, ale mamy w nim wszystkie "naj": największe, najgłębsze, najbardziej bogate w ryby, najpiękniejsze krajobrazowo...

Gdzie kupić przewodnik "Polska Toskania"?

Najłatwiejszym sposobem jest zamówienie książki na portalu Allegro.pl, gdzie znajdziesz również wszystkie wydawnictwa "Gazety Lubuskiej", jakie udało nam się przez lata stworzyć.

Ofertę znajdziesz TUTAJ

Przewodnik jest również dostępny do kupienia w Biurach Ogłoszeń "Gazety Lubuskiej":

Przewodnik można też nabyć po przedpłacie na nasze konto bankowe. Do ceny książki należy doliczyć koszt wysyłki (11 zł) i dokonać wpłaty na konto: 48 1050 0099 6557 0003 0034 9583

W tytule wpłaty należy podać:

_____

W razie pytań zadzwoń na nr 68 324 88 62


POLSKA TOSKANIA - zobacz film i przewodnik interaktywny po lubuskiej krainie wina i wrażeń!

Poznaj z nami polską Toskanię! Zabierzemy Cię w podróż pięcioma szlakami: pasji, cierpliwości, spełnienia, dumy i tradycji.

Przewodnik interaktywny po polskiej Toskanii

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.