Lubią trafiać w dziesiątkę. Kobiety również

Czytaj dalej
Aleksander [email protected]

Chętnych do startu w zawodach strzeleckich nigdy nie brakuje. Miejskie Koło LOK daje mieszkańcom gminy możliwość rywalizacji.

Co ciekawe, strzelectwo w Brusach przyciąga nie tylko młodzież i mężczyzn, ale również kobiety. Okazuje się, że mają one również celne oko i całkiem sobie radzą w trafieniu w dziesiątkę. W ostatnich zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej o puchar burmistrza Brusa w szranki stanęło 38 osób. Zawody zorganizowało koło Ligi Obrony Kraju.

Zastępca burmistrza Brus Krzysztof Gierszewski i prezes MK LOK Ireneusz Rejkowski puchar za pierwsze miejsce wśród kobiet wręczyli Annie Pilackiej, która wystrzelała 80 punktów. Drugie miejsce zajęła Alina Kacalak - 75 punktów, a trzecie Katarzyna Gierszewska - 73 punkty.

Wśród mężczyzn wygrał Przemysław Went, który uzyskał 83 punkty, drugi był Piotr Szulist, a trzeci Ireneusz Rejkowski. Obaj wystrzelali po 79 punktów. O wygranej decydowały lepsze strzały.

W kategorii młodzieżowej zwyciężył Patryk Litewski - 87 punktów, a kolejne dwa miejsca zajęli Aleksander Orłowski - 78 pkt i Paweł Leszczyński - 73 pkt.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.