Lidia Tasarz z powiatu golubsko-dobrzyńskiego wyda dwie kolejne książki

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Lidia Tasarz z powiatu golubsko-dobrzyńskiego wyda dwie kolejne książki

Karolina Rokitnicka

Lidia Tasarz, mieszkanka powiatu golubsko-dobrzyńskiego, która w ubiegłym roku wydała debiutancką powieść „Nić Ariadny”, podpisała umowę na publikację dwóch kolejnych powieści.

„Nić Ariadny” - pierwsza powieść pisarki cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zebrała bardzo dobre recenzje. Jest zakwalifikowana jako thriller/sensacja.

Jest napięcie

- Sama bardzo lubię thrillery i sensację, zarówno w literaturze, jak i na filmach. Chyba najbardziej trafnie charakter tej powieści oddają recenzje czytelników - wyrazista i trzyma zdecydowanie w napięciu, tajemnicza i zaskakująca opowieść … - mówi pani Lidia.
Maszynopis książki został wysłany do kilku wydawnictw i aż pięć odpowiedziało pozytywnie. Czytelnicy z zapartym tchem czytali fragmenty w Internecie i z niecierpliwością czekali na pełną wersję.

- Bardzo mnie wciągnęła ta powieść. Czekałam na kolejne rozdziały. Gdy pojawiła się informacja, że dalszych już w Internecie nie będzie, byłam zawiedziona, ale z niecierpliwością czekałam na książkę. Cieszę się, że pojawiła się tak szybko. Powieść przeczytałam dwa razy. Niesamowita. Czekam na kolejne – mówiła podczas autorskiego spotkania z Lidią Tasarz jedna z czytelniczek, pani Zdzisia.
„Nić Ariadny” jest dostępna w wydaniu tradycyjnym - papierowym i jako ebook. W wielu księgarniach została już wyprzedana.

Więcej o nowych powieściach - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.