Jacek Wierciński

Kto i dlaczego dostał milion po nawałnicy, która nawiedziła Pomorze?

Jak oszacowano, samo uprzątnięcie drzew powalonych przez kataklizm, który w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 przeszedł przez województwo pomorskie, zajmie Fot. Przemek Świderski Jak oszacowano, samo uprzątnięcie drzew powalonych przez kataklizm, który w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 przeszedł przez województwo pomorskie, zajmie odpowiednim służbom 2 lata
Jacek Wierciński

Analiza Centralnego Biura Antykorupcyjnego i kontrola terenowa w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej to efekt zawiadomienia pomorskiego marszałka w sprawie tajemniczej decyzji o przyznaniu miliona zł na usuwanie zniszczeń po potężnej nawałnicy z 2017 r.

- Została wysłana kontrola terenowa, której zadaniem jest wyjaśnienie wszystkich kwestii związanych z procedowaniem wniosku o dofinansowanie dla województwa pomorskiego - Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych w ramach programu priorytetowego: 4.1 „Ochrona przyrody i przywracanie różnorodności biologicznej i krajobrazowej. Część 1) Ochrona obszarów i gatunków cennych przyrodniczo” - tłumaczy „Dziennikowi Bałtyckiemu” Sławomir Kmiecik, rzecznik prasowy i dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Jacek Wierciński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikbaltycki.pl

obniżka -50% na Czarny Weekend

30-dniowy dostęp do Dziennika Bałtyckiego online

20,00 40,00

Czarny weekend trwa! Do 29.11 kup prenumeratę cyfrową za połowę ceny i ciesz się dostępem do aktualnego wydania gazety bez wychodzenia z domu.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.