Kosmetolog Aleksandra Harhaj

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Kosmetolog Aleksandra Harhaj

Materiał informacyjny

Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja, dlatego 4 lata temu postanowiłam otworzyć własny gabinet. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, gdzie pięć lat temu uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Kilka lat zdobywałam doświadczenie w różnych salonach na terenie Gdyni.

W pracy stawiam głównie na bezpieczeństwo i długofalowe efekty. Specjalizuję się w terapiach skór problematycznych oraz zabiegach przeciwstarzeniowych. Skóra to największy organ naszego ciała, który pełni szereg istotnych funkcji, dlatego cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób przykłada wagę do tego jak właściwie o nią dbać. Zawsze służę wiedzą w tym zakresie i chętnie edukuję moich klientów, aby mieli świadomość co robić, by dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Wizytę rozpoczynam od wnikliwego wywiadu aby móc zaproponować jak najlepsze rozwiązanie i spełnić oczekiwania moich klientów.

W związku z tym, że praca ze skórą opiera się na współpracy kluczowe jest dobranie odpowiedniej pielęgnacji domowej. Uważam, że w pracy z ludźmi ważna jest również odpowiednia postawa i przyjazna atmosfera, dlatego staram się, aby moi klienci mieli możliwość odprężyć się i zrelaksować w trakcie wykonywanych zabiegów. Rozumiem jak ważny w tej branży jest ciągły rozwój i podążanie za wszelkimi nowinkami, dlatego z przyjemnością pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach. Dzięki temu stale poszerzam zakres usług wykonywanych w moim gabinecie.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.