„K-mila” Ośrodek Kształcenia Zawodowego

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

„K-mila” Ośrodek Kształcenia Zawodowego

Materiał informacyjny

Ośrodek Kształcenia Zawodowego „K-mila”

Kursy organizowane przez nasz ośrodek obejmują wiele specjalności, jeżeli na poniższym wykazie nie ma maszyny/urządzenia do obsługi którego potrzebujesz uprawnienia skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Wszystkie szkolenia, które tego wymagają zakończone są egzaminami państwowymi. Dodatkowo do każdego szkolenia wydajemy zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2019 r. poz. 652).

Organizujemy szkolenia z zakresu montażu rusztowań, operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych oraz urządzeń transportu bliskiego. Główne specjalności to m.in.:

CO OTRZYMUJESZ W CENIE KURSU?
udział w szkoleniu w zorganizowanej kameralnej grupie lub indywidualnie niezbędne materiały dydaktyczne oraz zestaw przykładowych pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami na własność masz zapewniony nie ograniczony dostęp do ciepłych i zimnych napojów na czas zajęć praktycznych oraz egzaminu praktycznego zapewniamy ci niezbędne środki ochrony osobistej (kask ochronny, kamizelkę ostrzegawczą, rękawice ochronne itp.) załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności związane z zapisem na egzamin państwowy– atrakcyjny rabat na kolejne szkolenia w O.K.Z. „K-mila” możliwość organizacji noclegu w partnerskim hotelu na preferencyjnych warunkach

JAKIE SĄ TERMINY SZKOLEŃ I DOSTĘPNE MIEJSCA?
Zapisy prowadzimy cały czas, grupy liczą maksymalnie 15 osób, wszystko po to aby każdy uczestnik był traktowany możliwie jak najbardziej indywidualnie. Zajęcia odbywają się w godzinach zarówno porannych jak i popołudniowych oraz w weekendy, nie narzucamy sztywnego planu zajęć tylko dopasowujemy się do dyspozycyjności klientów.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?
Zapytaj o najbliższy termin pod nr tel. 739 240 040 lub szkolenia@k-mila.pl, możesz też odwiedzić nas osobiście pod adresem
ul. 30 Stycznia 43, Tczew.

Razem ustalimy najlepszy dla Ciebie termin i system szkolenia, porozmawiamy o szczegółach.
Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów oraz wpłacie zadatku rezerwacyjnego otrzymasz od nas gwarancję miejsca na szkoleniu.
Wówczas pozostaje Ci już tylko czekać na termin szkolenia i egzaminu.Zapraszamy!


ul. 30 Stycznia 43
Tczew 83-110

Email: szkolenia@k-mila.pl

Telefon: 739 240 040

FB: Ośrodek Kształcenia Zawodowego K-mila
www.k-mila.pl
„K-mila” Ośrodek Kształcenia Zawodowego

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.