Klinika VENUS w Żninie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Klinika VENUS w Żninie

Materiał informacyjny

Zapraszamy Państwa do Kliniki VENUS, w której oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki. Posiadamy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dobierzemy indywidualny program pielęgnacyjny, a właściwie dobrana terapia oraz systematycznie wykonywane zabiegi będą gwarancją zdrowej i promiennej cery i pięknej sylwetki na długie lata.

W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu oferujemy naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania oraz upiększania skóry. Nowoczesne wyposażenie, miła atmosfera i wysoki standard wykonywanych zabiegów będą gwarantowały zadowolenie każdego klienta odwiedzającego naszą Klinikę. Profesjonalna i miła obsługa sprawi, że czas spędzony w Klinice VENUS to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

Tu podaj tekst alternatywny

W zakresie medycyny zajmujemy się chirurgią, onkologią oraz medycyną estetyczną.
Wśród nowości - odchudzanie bez wysiłku i skalpela – Kriolipoliza!
A także Japoński masaż Kobido - starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi owal twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki.

Klinika Venus

ul. Wilczkowska 12D,
88-400 Żnin
tel. 696 05 06 06 | 602 47 05 83
e-mail: [email protected]
www.klinika-venus.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.