Kiełbasa Zblewska z firmy Herold. Produkcja opiera się na tradycyjnej recepturze

Czytaj dalej
Fot. materiały partnera
Materiał partnera

Kiełbasa Zblewska z firmy Herold. Produkcja opiera się na tradycyjnej recepturze

Materiał partnera

Kiełbasa Zblewska – na grilla, na ciepło i zimno. Doskonała do zup i bigosu.

Rodzinna firma z tradycjami

Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe "HEROLD" Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold zajmuje się skupem trzody chlewnej i bydła, ubojem oraz produkcją wędlin. Jest to firma rodzinna, która funkcjonuje na rynku od 1 października 1998 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w malowniczej miejscowości, położonej wśród lasów , miejscowości ZBLEWO, 15 km od Starogardu Gdańskiego w stronę Chojnic.

Od początku naszej działalności, dzięki ciężkiej i solidnej pracy - mającej na celu troskę o klienta, o jak najlepsze poznanie i sprostanie jego potrzebom - wypracowywujemy opinię o sobie.

Kiełbasa Zblewska z firmy Herold. Produkcja opiera się na tradycyjnej recepturze
materiały partnera

Wynikiem naszych starań jest produkcja wędlin opierająca się na tradycyjnych recepturach oraz naturalnym smaku, które w większości są wędzone w tradycyjnych wędzarniach na drzewo. Do tradycyjnych wyrobów cieszących się dużym powodzeniem wśród odbiorców hurtowych i detalicznych zaliczamy: pasztetową wiejską, wątrobiankę, salceson czarny, salceson ozorowy, krupnioki, polską podwędzaną. Jakość naszych wyrobów potwierdzona jest licznymi dyplomami i certyfikatami m.in. na konkursie POLSKIEGO PRODUCENTA ŻYWNOŚCI w roku 2003,2004.

Naszym dużym sukcesem jest otrzymanie nagrody HIT PUBLICZNOŚCI na polagrze - farm w poznaniu 2005. Ostatnią nagrodą jaką zdobyliśmy jest nagroda w dziedzinie gospodarki za rok 2007. Największą jednak satysfakcją dla nas jest uznanie dla naszych wyrobów wśród klientów, którzy chętnie i ze smakiem odwiedzają nasze sklepy firmowe mieszczące się w Zblewie przy ul. Młyńskiej 9, w Starogardzie Gdańskim na osiedlu Konstytucji 3-Maja 2a, w Skórczu na pl. wolności 3. Dbając o dobro naszych klientów, nasz zakład spełnia wszystkie normy unijne w zakresie produkcji oraz posiada pozwolenie na sprzedaż wędlin i mięsa na terenie całego kraju oraz UE.

Kiełbasa Zblewska z firmy Herold. Produkcja opiera się na tradycyjnej recepturze
materiały partnera

Zapraszamy wszystkich do naszych sklepów firmowych oraz do odwiedzin w naszej firmie, która otoczona jest mnóstwem zieleni i tysiącem kwiatów.

Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold

Nasze sklepy: Zblewo, ul. Młyńska 9, Starogard Gd.: ul. Wybickiego 10, Al. Armii Krajowej 34, Konstytucji 3 Maja 2a, Skarszewy ul. Wybickiego 19, Skórcz Plac Wolności, Tczew ul. Grunwaldzka 2

PPH Herold 83-210 Zblewo ul Młyńska 9 Tel. 058-588-32-05 e-mail:[email protected]

Materiał partnera

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.