Kibice się cieszą. Mundial w każdej knajpce w Bydgoszczy!

Czytaj dalej
Fot. Jacek Smarz
Wojciech Mąka

Kibice się cieszą. Mundial w każdej knajpce w Bydgoszczy!

Wojciech Mąka

Nie będzie kłopotu z oglądaniem mundialowych rozgrywek w tym roku w pubach w mieście. Restauratorzy postawili to sobie za punkt honoru.

Coraz mniej czasu zostaje na zorganizowanie na terenie „Zawiszy” przy ul. Gdańskiej - przed głównym wejściem - tegorocznej Strefy Kibica, w której będzie mozna oglądac relacje z rozgrywek mundialowych w Rosji. Mistrzostwa świata 2018 ruszają 14 czerwca, ale dopiero wczoraj w urzędzie miasta zakończono przyjmowanie ofert od firm, które mają strefe Kibica zorganizować - od A do Z.

Oczywiście, jeszcze nie wiadomo, jaka firmę ratusz wybierze. Przetarg ogłoszono późno, bo - jak tłumaczył Łukasz Krupa, dyrektor biura promocji UM - późno stawki za retransmisję swojego sygnału podała Telewizja Polska.

Dotychczasowe miejskie Fan Zony organizowane przy okazji Euro 2012 czy Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn przyciągały tysiące kibiców pragnących wspólnie przeżywać sportowe emocje. Nic dziwnego, że bydgoscy restauratorzy postawili sobie za punkt honoru wyświetlanie rozgrywek. Ile puby muszą zapłacić? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Wojciech Mąka

Zajmuję się szeroko pojętą tematyką sądowa i policyjną - od relacjonowania procesów po sprawy kryminalne . Nie stronię także od opisywania spraw związanych z samorządem - zwłaszcza w kontrowersyjnych aspektach. Prywatnie jestem miłośnikiem historii II wojny światowej na jej europejskich teatrach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.