Materiał informacyjny

Hydrogrzybek

Hydrogrzybek
Materiał informacyjny

Firma Hydrogrzybek Arkadiusz Grzybek z Hopowa w województwie pomorskim jest doświadczonym wykonawcą i serwisantem dla systemów grzewczych i innych. Montażu kompleksowych instalacji wodno kanalizacyjnych oraz grzewczych.

Początki działalności sięgają 2009 roku. Od samego początku firma specjalizuje się w usługach montażu, uruchamiania i serwisowania systemów ogrzewania budynków oraz instalacji wod-kan-gaz. W związku z tym kadra pracowników uzyskała szereg kwalifikacji zawodowych wymaganych do świadczenia specjalistycznych usług.

Wykonujemy profesjonalną szybką i fachową realizację powierzonych nam zleceń. Gwarantujemy najwyższą jakość używanych materiałów i narzędzi oraz atrakcyjne ceny materiałów i robocizny oraz wycenę wg. projektu lub po oglądnięciu zlecenia na prace instalacyjnych i hydraulicznych.

Posiadamy status Instalatora Autoryzowanego Vaillant. W ofercie tego renomowanego producenta znajdują się urządzenia niezbędne do budowy kompletnych systemów. Jest to szczególnie ważne dla nowych budynków projektowanych w standardzie energetycznym WT 2021. Muszą się one cechować wysokim standardem izolacyjności cieplnej i być wyposażone w takie urządzenia jak kotły kondensacyjne czy też pompy ciepła. Wszystkie wspomniane systemy znajdują się zakresie świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy!


83-312 Hopowo
ul. Słoneczna 13
hydrogrzybek@wp.pl
Masz pytania?
Zadzwoń
517 512 529


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.