Hurtownia metali kolorowych Elka

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Hurtownia metali kolorowych Elka

Materiał informacyjny

Hurtownia metali kolorowych Elka Sp.zo.o. specjalizuje się w dystrybucji wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej oraz metali nieżelaznych. W branży metalowej działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat. Dzięki rzetelności oraz bogatemu asortymentowi najwyższej jakości produktów przez lata zyskaliśmy uznanie jako solidny partner w biznesie, czego potwierdzeniem może być szerokie grono stałych odbiorców.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z następujących materiałów:

Do każdego ze zleceń podchodzimy z zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalne wsparcie w realizacji indywidualnych projektów naszych odbiorców. Choć magazyn naszej firmy mieści się w Pruszczu Gdańskim to funkcjonujemy z powodzeniem na rynku ogólnokrajowym. Zróżnicowanie oferty sprawia, że nasze produkty trafiają do kontrahentów działających w różnych gałęziach przemysłu. Dostarczane przez nas pręty nierdzewne, rury, kształtowniki czy blachy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podczas wielu lat działalności firmy zaufały nam m.in. stocznie, zakłady zbrojeniowe, zakłady lotnicze, producenci maszyn i urządzeń renomowanych marek.

Wychodzimy z założenia, że dobrze wykonana usługa daje naszym Klientom pełne bezpieczeństwo i komfort działania, co w efekcie oszczędza ich czas i pieniądze. W celu zagwarantowania wysokiego standardu obsługi stwarzamy warunki dla pełnego zaangażowania pracowników w wykonywane czynności oraz dbamy o ciągły rozwój zawodowy naszej kadry.

HURTOWNIA STALI, STALI NIERDZEWNEJ I METALI NIEŻELAZNYCH Z BOGATĄ OFERTĄ

Dysponujemy bogatą ofertą produktów najwyższej jakości, pochodzących od wiodących europejskich i światowych producentów wyrobów metalowych. Cały nasz asortyment ma wymagane zaświadczenia jakości oraz atesty hutnicze wystawione przez jego producentów. Wiele z nich opatrzonych jest również certyfikatami Towarzystw Klasyfikacyjnych takich jak: DNV, PRS, UDT, GL, LRS.

Dbamy o jakość, ponieważ wiemy, jak ważna jest ona dla naszych klientów. Stale kontrolujemy asortyment, by zapewnić odbiorcom pewność co do jego odpowiednich parametrów i właściwości.

Przedsiębiorstwo Handlowe Elka Sp. z o.o.
ul. 3-go Maja 2A
83-000 Pruszcz Gdański

Hurtownia - Magazyn w Pruszczu Gdańskim

ul. Komunalna 24
83-000 Pruszcz Gdański

Tel: 58 692 13 17/18
[email protected]
www.phelka.com.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.