Materiał informacyjny

HURTOWNIA DACHOWA POBŁOCCY

HURTOWNIA DACHOWA POBŁOCCY
Materiał informacyjny

W Hurtowni Dachowej Pobłoccy zobowiązujemy się pomagać wykonawcom budowy, oraz wszystkim przeprowadzającym naprawy. Bez względu na wielkość projektu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Materiały w naszej ofercie są dostępne w przystępnych cenach oraz znakomitej jakości. Z przyjemnością pomożemy Ci w zrealizowaniu projektu.

Usługi:

Produkty wysokiej jakości od zaufanych producentów

Okna dachowe
Oferujemy szeroki asortyment Okien dostępnych w różnych rozmiarach od wiodących producentów. Hurtownia Dachowa Pobłoccy to dostawca godny zaufania gwarantujący szeroki wybór co sprawi, że Twój dom będzie jedyny w swoim rodzaju. Nasi specjaliści mogą Ci wiele doradzić. Skontaktuj się z nami już dziś.

Pokrycie dachowe
Odpowiedni wybór pokrycia dachowego znacząco wpłynie na efekt końcowy Twojego projektu. Dachówka, blachodachówka, a może papa? Każdy z tych produktów znajduję się w naszej ofercie. Oferujemy dużą różnorodność, a także wskazówki pozwalające podjąć najlepszy wybór. Skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Komunikacja dachowa
Bezpieczne poruszanie się po dachu oraz ochrona osób przebywających w jego okolicy to kluczowa sprawa. Aby wszyscy czuli się spokojnie, stosujemy sprawdzone produkty od cenionych producentów. Zapewniają one nie tylko nasze bezpieczeństwo, ale również pokrycia dachowego wentylując, a także izolując najważniejsze części dachu.

Zapraszamy!

ul. Wejherowska 35
84-240 Reda
E-mail: hdpobloccy@interia.pl
www.hdpobloccy.com
Krystian 798 798 757

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.