Horoskop na tydzień 11-17 września

Czytaj dalej
Fot. archiwum DB
redakcja

Horoskop na tydzień 11-17 września

redakcja

Co nas czeka w najbliższym tygodniu? Sprawdź nasz horoskop na 11-17 września.

Baran

Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, nie rób nic na siłę i naucz się cierpliwości, a tydzień okaże się łatwiejszy, niż myślisz.

Miłość i rodzina

Nie czekaj, aż szczęście zapuka do twoich drzwi i sam zatroszcz się o sprawy uczuciowe. Zrób rachunek zysków i strat i zastanów się, co daje ci szczęście, a czego nie akceptujesz w zachowaniu partnera. W pierwszej połowie tygodnia szczera rozmowa oczyści atmosferę i zapobiegnie kłopotom, które podczas weekendu mogłyby wystawić twój związek na próbę. Rób poważne plany.

Kariera i finanse

Będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Odkurz zaświadczenia o kursach i szkoleniach, bo uwiarygodnią cię w oczach szefa i pomogą pokonać konkurencję. Wykup lub przedłuż wszystkie ubezpieczenia, które ochronią przez kłopotami ciebie i twoją rodzinę. Doceń to, co masz, a szybko przekonasz się, że nie jest tak źle.

Zdrowie

Umów się na wizytę kontrolną, zapisz się do dentysty i zadbaj o swój wygląd. Nie odkładaj w nieskończoność tego, co konieczne dla twojego zdrowia.

Byk

Odezwij się do przyjaciół, zorganizuj spotkanie po latach, dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół.

Miłość i rodzina

Będziesz w zmiennym nastroju. Możesz poczuć się obrażony lub zbyt emocjonalnie zareagować na pewną wiadomość. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny. Nie przejmuj się krytyką i rób, na co masz ochotę. W weekend poczujesz się wolny i zadowolony z życia. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni, a może i miłości. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

Kariera i finanse

Przyjaciele poratują cię w potrzebie. Znajomi będą dla ciebie bardzo hojni w tym tygodniu, nie przesadzaj jednak z pożyczkami, bo możesz mieć później problemy ze spłatą większej sumy. Pewna ważna sprawa zakończy się, a ty dzięki sukcesowi będziesz mógł odpocząć i zająć się tym, co lubisz. Ważne sprawy załatwiaj w poniedziałek, unikaj kłótni i trudnych rozmów w środę i czwartek.


Zdrowie

Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

Bliźnięta

Nie siedź z założonymi rękami, będziesz mieć wystarczająco dużo energii, żeby wziąć się za porządki i zrobić w życiu miejsce na nowe rzeczy i sprawy.

Miłość i rodzina

Poczujesz, że wreszcie wszystko przychodzi ci bez problemów i wszystko jest możliwe. Odetchnij pełną piersią, przypomnij sobie o swoich marzeniach i zacznij życie od nowa! Nie przegap swojej szansy i daj się zaprosić na randkę, która odmieni twoje życie. Domownikom zgotujesz totalną rewolucję. Warto wyrzucić to, co niepotrzebne i zagraca twoją życiową przestrzeń.


Kariera i finanse

Pojawią się nowe źródła dochodów, ale tydzień nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom, choć kusić cię będą oferty banków i propozycje doradców inwestycyjnych. Jowisz pomoże ci zdobyć większą gotówkę lub uzyskać kredyt, jakiego potrzebujesz. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy. W drugiej połowie tygodnia możesz liczyć na większe zyski.

Zdrowie

Wpływ Słońca i Marsa sprawi, że może być ci trudno ruszyć się z domu na spacer. Zadbaj o dietę, a będziesz w stanie szybko schudnąć i uzyskać idealną wagę.


Rak

Przed tobą tydzień nowych możliwości i realizacji marzeń. Uran pomoże ci zostawić za sobą trudne relacje i uciążliwe obowiązki oraz doda energii.

Miłość i rodzina

Raki w związku będą mogły liczyć na partnera podczas wykonywania codziennych spraw i obowiązków. Ktoś jednak nie będzie zgadzał się z twoimi decyzjami i może utrudniać ci realizację domowych planów. Szczera rozmowa oczyści atmosferę i załagodzi spór. Weekend sprzyja romantycznym wyjazdom i planowaniu ślubu, przeprowadzki czy podjęciu decyzji o powiększeniu rodziny.

Kariera i finanse

Nawet jeśli trudno ci będzie uwierzyć w swoje szczęście, to nie poddawaj się i bądź konsekwentny. Nowe wiadomości i twoje umiejętności sprawią, że zaczniesz poważnie myśleć o swoim awansie, a nawet zmianie pracy na lepszą. Największy sukces czeka cię w dziedzinach związanych z bankowością, ekonomią i nowymi mediami.

Zdrowie

Poczujesz, że musisz więcej się ruszać i uprawiać sport. Zaczniesz organizować spacery i wycieczki. Nie przesadzaj jednak z intensywnością ćwiczeń.

Lew

Tydzień sprzyja zapisywaniu się na kursy dokształcające, a nawet podejmowaniu nauki na wyższej uczelni.

Miłość i rodzina

Wenus wciąż przebywa w znaku Lwa i daje nadzieję tym, którzy szukają swojej drugiej połówki i chcą szybko znaleźć partnera. Wenus sprzyja nowym znajomościom, zakochiwaniu się od pierwszego wejrzenia i poznawaniu ciekawych ludzi przez przyjaciół i w podróży. W weekend nie wtrącaj się w cudze konflikty, bo tylko na tym stracisz.

Kariera i finanse

W tym tygodniu zaczniesz wreszcie zbierać efekty swojej wielotygodniowej pracy. Pojawią się większe pieniądze i korzystniejsze propozycje. Wiele zyskasz dzięki wsparciu i życzliwości osób, którym sam kiedyś pomogłeś. Nie chwytaj jednak zbyt wielu okazji na raz! Skoncentruj się na tym, co najważniejsze, bo inaczej nie dotrzymasz swoich obietnic.


Zdrowie

Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry.

Panna

Nie zrażaj się początkowymi trudnościami. Kwadratura Słońca i Saturna może testować twoją cierpliwość i wytrzymałość.

Miłość i rodzina

Nie ufaj obcym i spotykaj się tylko z tymi osobami, w których towarzystwie czujesz się miło i bezpiecznie. Nie pozwól, żeby w środę lub czwartek ktoś zepsuł ci humor krytyką czy niezadowoloną miną. W weekend warto medytować, zapisywać sny, iść na jogę, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę.

Kariera i finanse

Saturn skłoni cię do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporasz się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziesz mieć ochoty. Warto zająć się zaległościami i nie dać przełożonym powodu do krytyki, szczególnie w środę i czwartek. Osoby, które czekają na przelew lub zapłatę, muszą się liczyć z opóźnieniami i komplikacjami.

Zdrowie

Słońce pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę.


Waga

W tym tygodniu będziesz szukać sojuszników i używać intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczuj się w sytuację innych, a od razu pewne sprawy stanie się dla ciebie bardziej zrozumiałe.

Miłość i rodzina

Wenus skieruje twoją uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić twoje życie. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów. Koniec tygodnia to świetny czas na zadbanie o zdrowie o urodę, wykonywanie zabiegów kosmetycznych i upiększających.

Kariera i finanse

Saturn skieruje naszą uwagę na sprawy obowiązków i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna. Ktoś starszy może pomóc nam w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad. W weekend uporządkuj sprawy finansowej i zrób plan oszczędzania.


Zdrowie

Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zimno, wiatr i zmianę pogody.


Skorpion

W tym tygodniu za sprawą Saturna możesz spotkać dużo przeszkód na swojej drodze. Na szczęście wpływ innych planet pomoże ci znaleźć siły na pokonanie trudności i przeciwników.


Miłość i rodzina

Podejdź poważnie to spraw uczuć, a okaże się, że partner też oczekuje konkretów i konkretnych deklaracji. To dobry czas na miłość, znalezienie partnera czy wybranie kogoś odpowiedniego, jeśli zastanawiasz się, z kim umówić się na randkę w tym tygodniu. Od piątku sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja też pracy w grupie i wspieraniu tego, co robią inni.

Kariera i finanse

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Kwadratura Słońca z Saturnem sprzyja podróżom służbowym i opracowywaniu planów na przyszłość. Jeśli planujesz coś nowego, lepiej przełożyć to na przyszły tydzień, bo planety nie sprzyjają zaczynaniu nowych przedsięwzięć.

Zdrowie

Aby uodpornić organizm, spaceruj i zacznij regularnie uprawiać sport, który lubisz. Pij dużo ciepłych napojów, szczególnie mleko i kakao.

Strzelec

Saturn ostrzega przed pomyłkami w rachunkach i zaleca dokładne wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną docenione.

Miłość i rodzina

Planety sprawią, że będziesz działać na najwyższych obrotach, ale będziesz też wrażliwy na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Unikaj więc osób złośliwych i gruboskórnych, a tydzień będzie udany. Kwadratura Słońca z Saturnem skłoni cię do emocjonalnych porządków i pomoże odciąć się od toksycznych relacji i osób, które wprowadzają niepotrzebny zamęt w twoje życie.

Kariera i finanse

O wszystko będzie się trzeba w tym tygodniu bardziej starać. Osoby ambitne mają szansę dopiąć swego i zrealizować ważny projekt lub zrobić coś trudnego. Saturn zmotywuje cię do generalnych porządków. Ci, którzy mieli problem z obowiązkami lub dyscypliną, teraz poczują większą motywację i łatwiej im będzie się wywiązywać ze zobowiązań. Pracowitych czeka duża nagroda. W środę i czwartek unikaj ważnych decyzji i zaczynania nowych spraw.

Zdrowie

Saturn w twoim znaku zodiaku ostrzega cię przed chronicznym zmęczeniem i wyczerpaniem. Nie poddawaj się lenistwu i apatii.

Koziorożec

Saturn doda ci powagi, ale i dołoży więcej pracy. Weź na siebie trudne sprawy, bo bliscy nie dadzą sobie rady bez twojej pomocy.

Miłość i rodzina

Planety skierują twoją uwagę na sprawy zdrowia, samopoczucia i ogólnego nastawienia do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w środę i czwartek znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o trudnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć. W weekend wreszcie poczujesz się bezpiecznie, a czas sprzyjać będzie wspólnym, nawet krótkim romantycznym wyjazdom.


Kariera i finanse

Merkury zmobilizuje cię do szybkiego działania. Poczujesz, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw. Masz szansę uporać się ze wszystkim w poniedziałek i wtorek. W środę i czwartek bądź jednak ostrożny w sprawach finansowych. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki.

Zdrowie

Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw.

Wodnik

Tydzień szczególnie sprzyja zagranicznym podróżom i związanymi z nimi korzystnymi znajomościami.

Miłość i rodzina

Księżyc zapewni ci dobry humor i wyostrzy twoje zmysły. Jeśli w środę i czwartek poczujesz, że coś lub ktoś ci zagraża, należy szybko reagować. Osoby ci nieżyczliwe pokażą swoją prawdziwą twarz. Weekend warto spędzić w miłym gronie, iść na jogę, medytować, pójść do kina czy teatru, obejrzeć ulubiony serial. Sny mogą być wyjątkowo kolorowe, a nawet jest szansa dostrzec w nich rozwiązanie trudnego problemu.


Kariera i finanse

Będziesz w dobrym nastroju, a planeta Jowisz wreszcie troskliwie zadba o twoje finanse. Poczujesz przypływ optymizmu i chęci do życia. Zerwiesz z rutyną, wprowadzisz kilka zmian do codziennego planu zajęć. Nie podejmuj tylko ryzykownych zawodowych decyzji w środę i czwartek, jeśli nie jesteś pewny swojej pozycji.

Zdrowie

Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na leczenie i leki.


Ryby

Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i ludzi, którzy są ci z różnych powodów wdzięczni.

Miłość i rodzina

Coś lub ktoś może wprowadzić nerwowość w twoje życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli w środę i czwartek pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możesz zyskać zaciekłego wroga lub zrazisz do siebie wartościową osobę. W weekend zatęsknisz za spokojem i wygodą.


Kariera i finanse

Zbyt ambitne plany zamiast zmobilizować, zniechęcą cię do działania. Zwolnij i tym razem nie wymagaj od siebie zbyt wiele. W razie kłopotów poproś o pomoc. W drugiej połowie tygodnia odkryjesz, że masz wpływowych znajomych, na których możesz liczyć. W przyszłym tygodniu błyskawicznie nadrobisz wszystkie zaległości, a teraz pozwól sobie na trochę odpoczynku i relaksu.


Zdrowie

Saturn będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Uran sprawi, że będziesz poddany huśtawce nastrojów.

redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.