Horoskop na tydzień 11-17 września

Czytaj dalej
Fot. archiwum DB
redakcja

Horoskop na tydzień 11-17 września

redakcja

Co nas czeka w najbliższym tygodniu? Sprawdź nasz horoskop na 11-17 września.

Baran

Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, nie rób nic na siłę i naucz się cierpliwości, a tydzień okaże się łatwiejszy, niż myślisz.

Miłość i rodzina

Nie czekaj, aż szczęście zapuka do twoich drzwi i sam zatroszcz się o sprawy uczuciowe. Zrób rachunek zysków i strat i zastanów się, co daje ci szczęście, a czego nie akceptujesz w zachowaniu partnera. W pierwszej połowie tygodnia szczera rozmowa oczyści atmosferę i zapobiegnie kłopotom, które podczas weekendu mogłyby wystawić twój związek na próbę. Rób poważne plany.

Kariera i finanse

Będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Odkurz zaświadczenia o kursach i szkoleniach, bo uwiarygodnią cię w oczach szefa i pomogą pokonać konkurencję. Wykup lub przedłuż wszystkie ubezpieczenia, które ochronią przez kłopotami ciebie i twoją rodzinę. Doceń to, co masz, a szybko przekonasz się, że nie jest tak źle.

Zdrowie

Umów się na wizytę kontrolną, zapisz się do dentysty i zadbaj o swój wygląd. Nie odkładaj w nieskończoność tego, co konieczne dla twojego zdrowia.

Byk

Odezwij się do przyjaciół, zorganizuj spotkanie po latach, dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół.

Miłość i rodzina

Będziesz w zmiennym nastroju. Możesz poczuć się obrażony lub zbyt emocjonalnie zareagować na pewną wiadomość. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny. Nie przejmuj się krytyką i rób, na co masz ochotę. W weekend poczujesz się wolny i zadowolony z życia. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni, a może i miłości. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

Kariera i finanse

Przyjaciele poratują cię w potrzebie. Znajomi będą dla ciebie bardzo hojni w tym tygodniu, nie przesadzaj jednak z pożyczkami, bo możesz mieć później problemy ze spłatą większej sumy. Pewna ważna sprawa zakończy się, a ty dzięki sukcesowi będziesz mógł odpocząć i zająć się tym, co lubisz. Ważne sprawy załatwiaj w poniedziałek, unikaj kłótni i trudnych rozmów w środę i czwartek.


Zdrowie

Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

Bliźnięta

Nie siedź z założonymi rękami, będziesz mieć wystarczająco dużo energii, żeby wziąć się za porządki i zrobić w życiu miejsce na nowe rzeczy i sprawy.

Miłość i rodzina

Poczujesz, że wreszcie wszystko przychodzi ci bez problemów i wszystko jest możliwe. Odetchnij pełną piersią, przypomnij sobie o swoich marzeniach i zacznij życie od nowa! Nie przegap swojej szansy i daj się zaprosić na randkę, która odmieni twoje życie. Domownikom zgotujesz totalną rewolucję. Warto wyrzucić to, co niepotrzebne i zagraca twoją życiową przestrzeń.


Kariera i finanse

Pojawią się nowe źródła dochodów, ale tydzień nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom, choć kusić cię będą oferty banków i propozycje doradców inwestycyjnych. Jowisz pomoże ci zdobyć większą gotówkę lub uzyskać kredyt, jakiego potrzebujesz. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy. W drugiej połowie tygodnia możesz liczyć na większe zyski.

Zdrowie

Wpływ Słońca i Marsa sprawi, że może być ci trudno ruszyć się z domu na spacer. Zadbaj o dietę, a będziesz w stanie szybko schudnąć i uzyskać idealną wagę.


Rak

Przed tobą tydzień nowych możliwości i realizacji marzeń. Uran pomoże ci zostawić za sobą trudne relacje i uciążliwe obowiązki oraz doda energii.

Miłość i rodzina

Raki w związku będą mogły liczyć na partnera podczas wykonywania codziennych spraw i obowiązków. Ktoś jednak nie będzie zgadzał się z twoimi decyzjami i może utrudniać ci realizację domowych planów. Szczera rozmowa oczyści atmosferę i załagodzi spór. Weekend sprzyja romantycznym wyjazdom i planowaniu ślubu, przeprowadzki czy podjęciu decyzji o powiększeniu rodziny.

Kariera i finanse

Nawet jeśli trudno ci będzie uwierzyć w swoje szczęście, to nie poddawaj się i bądź konsekwentny. Nowe wiadomości i twoje umiejętności sprawią, że zaczniesz poważnie myśleć o swoim awansie, a nawet zmianie pracy na lepszą. Największy sukces czeka cię w dziedzinach związanych z bankowością, ekonomią i nowymi mediami.

Zdrowie

Poczujesz, że musisz więcej się ruszać i uprawiać sport. Zaczniesz organizować spacery i wycieczki. Nie przesadzaj jednak z intensywnością ćwiczeń.

Lew

Tydzień sprzyja zapisywaniu się na kursy dokształcające, a nawet podejmowaniu nauki na wyższej uczelni.

Miłość i rodzina

Wenus wciąż przebywa w znaku Lwa i daje nadzieję tym, którzy szukają swojej drugiej połówki i chcą szybko znaleźć partnera. Wenus sprzyja nowym znajomościom, zakochiwaniu się od pierwszego wejrzenia i poznawaniu ciekawych ludzi przez przyjaciół i w podróży. W weekend nie wtrącaj się w cudze konflikty, bo tylko na tym stracisz.

Kariera i finanse

W tym tygodniu zaczniesz wreszcie zbierać efekty swojej wielotygodniowej pracy. Pojawią się większe pieniądze i korzystniejsze propozycje. Wiele zyskasz dzięki wsparciu i życzliwości osób, którym sam kiedyś pomogłeś. Nie chwytaj jednak zbyt wielu okazji na raz! Skoncentruj się na tym, co najważniejsze, bo inaczej nie dotrzymasz swoich obietnic.


Zdrowie

Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry.

Panna

Nie zrażaj się początkowymi trudnościami. Kwadratura Słońca i Saturna może testować twoją cierpliwość i wytrzymałość.

Miłość i rodzina

Nie ufaj obcym i spotykaj się tylko z tymi osobami, w których towarzystwie czujesz się miło i bezpiecznie. Nie pozwól, żeby w środę lub czwartek ktoś zepsuł ci humor krytyką czy niezadowoloną miną. W weekend warto medytować, zapisywać sny, iść na jogę, oderwać się choć na chwilę od codzienności. Osoby zakochane mają szansę na romantyczną i namiętną randkę.

Kariera i finanse

Saturn skłoni cię do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporasz się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziesz mieć ochoty. Warto zająć się zaległościami i nie dać przełożonym powodu do krytyki, szczególnie w środę i czwartek. Osoby, które czekają na przelew lub zapłatę, muszą się liczyć z opóźnieniami i komplikacjami.

Zdrowie

Słońce pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę.


Waga

W tym tygodniu będziesz szukać sojuszników i używać intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczuj się w sytuację innych, a od razu pewne sprawy stanie się dla ciebie bardziej zrozumiałe.

Miłość i rodzina

Wenus skieruje twoją uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić twoje życie. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów. Koniec tygodnia to świetny czas na zadbanie o zdrowie o urodę, wykonywanie zabiegów kosmetycznych i upiększających.

Kariera i finanse

Saturn skieruje naszą uwagę na sprawy obowiązków i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna. Ktoś starszy może pomóc nam w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad. W weekend uporządkuj sprawy finansowej i zrób plan oszczędzania.


Zdrowie

Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na zimno, wiatr i zmianę pogody.


Skorpion

W tym tygodniu za sprawą Saturna możesz spotkać dużo przeszkód na swojej drodze. Na szczęście wpływ innych planet pomoże ci znaleźć siły na pokonanie trudności i przeciwników.


Miłość i rodzina

Podejdź poważnie to spraw uczuć, a okaże się, że partner też oczekuje konkretów i konkretnych deklaracji. To dobry czas na miłość, znalezienie partnera czy wybranie kogoś odpowiedniego, jeśli zastanawiasz się, z kim umówić się na randkę w tym tygodniu. Od piątku sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja też pracy w grupie i wspieraniu tego, co robią inni.

Kariera i finanse

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Kwadratura Słońca z Saturnem sprzyja podróżom służbowym i opracowywaniu planów na przyszłość. Jeśli planujesz coś nowego, lepiej przełożyć to na przyszły tydzień, bo planety nie sprzyjają zaczynaniu nowych przedsięwzięć.

Zdrowie

Aby uodpornić organizm, spaceruj i zacznij regularnie uprawiać sport, który lubisz. Pij dużo ciepłych napojów, szczególnie mleko i kakao.

Strzelec

Saturn ostrzega przed pomyłkami w rachunkach i zaleca dokładne wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną docenione.

Miłość i rodzina

Planety sprawią, że będziesz działać na najwyższych obrotach, ale będziesz też wrażliwy na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Unikaj więc osób złośliwych i gruboskórnych, a tydzień będzie udany. Kwadratura Słońca z Saturnem skłoni cię do emocjonalnych porządków i pomoże odciąć się od toksycznych relacji i osób, które wprowadzają niepotrzebny zamęt w twoje życie.

Kariera i finanse

O wszystko będzie się trzeba w tym tygodniu bardziej starać. Osoby ambitne mają szansę dopiąć swego i zrealizować ważny projekt lub zrobić coś trudnego. Saturn zmotywuje cię do generalnych porządków. Ci, którzy mieli problem z obowiązkami lub dyscypliną, teraz poczują większą motywację i łatwiej im będzie się wywiązywać ze zobowiązań. Pracowitych czeka duża nagroda. W środę i czwartek unikaj ważnych decyzji i zaczynania nowych spraw.

Zdrowie

Saturn w twoim znaku zodiaku ostrzega cię przed chronicznym zmęczeniem i wyczerpaniem. Nie poddawaj się lenistwu i apatii.

Koziorożec

Saturn doda ci powagi, ale i dołoży więcej pracy. Weź na siebie trudne sprawy, bo bliscy nie dadzą sobie rady bez twojej pomocy.

Miłość i rodzina

Planety skierują twoją uwagę na sprawy zdrowia, samopoczucia i ogólnego nastawienia do życia. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w środę i czwartek znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o trudnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć. W weekend wreszcie poczujesz się bezpiecznie, a czas sprzyjać będzie wspólnym, nawet krótkim romantycznym wyjazdom.


Kariera i finanse

Merkury zmobilizuje cię do szybkiego działania. Poczujesz, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw. Masz szansę uporać się ze wszystkim w poniedziałek i wtorek. W środę i czwartek bądź jednak ostrożny w sprawach finansowych. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki.

Zdrowie

Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw.

Wodnik

Tydzień szczególnie sprzyja zagranicznym podróżom i związanymi z nimi korzystnymi znajomościami.

Miłość i rodzina

Księżyc zapewni ci dobry humor i wyostrzy twoje zmysły. Jeśli w środę i czwartek poczujesz, że coś lub ktoś ci zagraża, należy szybko reagować. Osoby ci nieżyczliwe pokażą swoją prawdziwą twarz. Weekend warto spędzić w miłym gronie, iść na jogę, medytować, pójść do kina czy teatru, obejrzeć ulubiony serial. Sny mogą być wyjątkowo kolorowe, a nawet jest szansa dostrzec w nich rozwiązanie trudnego problemu.


Kariera i finanse

Będziesz w dobrym nastroju, a planeta Jowisz wreszcie troskliwie zadba o twoje finanse. Poczujesz przypływ optymizmu i chęci do życia. Zerwiesz z rutyną, wprowadzisz kilka zmian do codziennego planu zajęć. Nie podejmuj tylko ryzykownych zawodowych decyzji w środę i czwartek, jeśli nie jesteś pewny swojej pozycji.

Zdrowie

Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na leczenie i leki.


Ryby

Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i ludzi, którzy są ci z różnych powodów wdzięczni.

Miłość i rodzina

Coś lub ktoś może wprowadzić nerwowość w twoje życie. Przeczucia, sny i wizje mogą dotyczyć bezpieczeństwa i trudnych relacji z bliskimi. Jeśli w środę i czwartek pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możesz zyskać zaciekłego wroga lub zrazisz do siebie wartościową osobę. W weekend zatęsknisz za spokojem i wygodą.


Kariera i finanse

Zbyt ambitne plany zamiast zmobilizować, zniechęcą cię do działania. Zwolnij i tym razem nie wymagaj od siebie zbyt wiele. W razie kłopotów poproś o pomoc. W drugiej połowie tygodnia odkryjesz, że masz wpływowych znajomych, na których możesz liczyć. W przyszłym tygodniu błyskawicznie nadrobisz wszystkie zaległości, a teraz pozwól sobie na trochę odpoczynku i relaksu.


Zdrowie

Saturn będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Uran sprawi, że będziesz poddany huśtawce nastrojów.

redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.