Horoskop na 4-10 września

Czytaj dalej
red.

Horoskop na 4-10 września

red.

Co nas czeka w najbliższym tygodniu? Sprawdź nasz horoskop na 4-10 września.

Baran

Czekają cię ważne wydarzenia. Księżyc pomoże ci stanąć na nogi i osiągnąć to, co kiedyś było dla ciebie niedostępne.

Miłość i rodzina

Zacznij domagać się od partnera jasnej deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, czeka was podjęcie ważnej decyzji. Może czas na duży krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie? Saturn ostrzega cię przed związkami z rozsądku. Po pierwszej randce nie decyduj się na stały związek, jeśli nie jesteś przekonany, że to ta jedyna osoba.

Kariera i finanse

Saturn odradza zmieniać pracę pod wpływem impulsu. Bądź cierpliwy, a doczekasz się nagród i pochwał. Unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych podczas pełni we wtorek i środę. W czwartek i piątek Księżyc w twoim znaku doda ci sił i odwagi, aby zmierzyć się z trudnym zadaniem.

Zdrowie

Podczas pełni wszyscy się spieszą, a to sprzyja stłuczkom i wypadkom. Bądź opanowany i nie daj się ponieść nerwom, a nic złego cię nie spotka.

Byk

Mars pomoże ci odzyskać silną pozycję i zdystansować rywali. Podróże i wizyty będą bardzo pouczające, nie odmawiaj więc, jeśli ktoś cię zaprosi.

Miłość i rodzina

Czas na porządki i wyrzucanie z szafy tego, czego nie używasz od dawna. Zrób miejsce na lepszą, nową energię, a w twoim otoczeniu pojawi się ktoś wartościowy, z kim się zaprzyjaźnisz. Jeśli nie masz pary, daj się namówić na randkę z sąsiadem czy krewnym znajomego. Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. W weekend masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj więc swoje atuty.

Kariera i finanse

Nareszcie szansa na stabilizację i sukcesy! Uda ci się złapać trochę oddechu po ważnych wydarzeniach, których bohaterem byłeś w ostatnich tygodniach. Planety dadzą ci wreszcie odpocząć. Twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, a ty nad wszystkim odzyskasz kontrolę. Doskonale udadzą się służbowe wyjazdy. W finansach szansa na dodatkowe źródło dochodu.

Zdrowie

Zadbaj o gardło i szyję, bo w tym tygodniu będzie łatwo o przeziębienie. Idź na masaż karku, a miną migreny i niespokojny sen.

Bliźnięta

Ktoś cię doceni, coś uda się bardzo szybko załatwić. Wykorzystaj swój urok i czar. Im bliżej weekendu, tym lepiej będziesz się czuć.

Miłość i rodzina

Zyskasz świeże spojrzenie na sprawy miłości. Pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Jowisz zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Bliźnięta w stałych związkach zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie.

Kariera i finanse

Podczas pełni we wtorek i środę łatwo o gafę czy pomyłkę, pomyśl więc, zanim coś powiesz i zrobisz. Szczególnie w obecności szefa. Saturn może sprawić, że zyski i wynagrodzenie będą mniejsze niż oczekiwałeś. Dlatego zabezpiecz się zawczasu i już teraz zacznij oszczędzać, żeby starczyło ci i na rodzinne wydatki, i na jesienne i zimowe wyjazdy.

Zdrowie

Zbytni pośpiech może doprowadzić do stłuczki na drodze lub nagłej gorączki. Wieczorami zadbaj o siebie i kładź się wcześniej, żeby się wyspać.

Rak

Tydzień będzie dla ciebie wyjątkowo udany. Neptun da ci szansę na spełnienie marzeń, a Mars pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia i obudzi twoje ambicje.

Miłość i rodzina

Wykorzystaj ten tydzień na uporządkowanie swoich osobistych spraw. Potrzebujesz spokoju i przede wszystkim nowych znajomych, dzięki którym poznasz kogoś ciekawego, jeśli szukasz partnera. W weekend za sprawą Marsa i Wenus możesz liczyć na korzystny obrót miłosnych spraw. Osoba, na którą od dawna polujesz, wreszcie ulegnie twojemu czarowi.

Kariera i finanse

Oferty banków kusić cię będą szybkimi i łatwymi kredytami. Zdobycie gotówki na realizację domowych czy zawodowych przedsięwzięć będzie proste. Uważaj jednak, bo Wenus może skłonić cię do zbyt dużych pożyczek lub ekstrawaganckich wydatków, które trudno będzie ci spłacać. Masz jednak szansę na podwyżkę lub dodatkowe pieniądze z wygranych.

Zdrowie

Jedz świeże owoce, bo twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na badania kontrolne i umów się na wizytę z lekarzem specjalistą.

Lew

Ostrożnie podejmuj decyzje i nie ulegaj presji czy zbyt silnym emocjom. Pełnia Księżyca namawia do szybkiego działania, co nie zawsze będzie dla ciebie korzystne.

Miłość i rodzina

Pełnia sprawi, że ludzie będą niespokojni. Uważaj, żeby nie dać się zmanipulować komuś, kto ma wobec ciebie złe intencje. Nie jest to dobry tydzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowałeś. Unikaj tłumów, imprez masowych i zgiełku.

Kariera i finanse

Przed tobą bardzo dobry tydzień. Mars postawi przed tobą ambitne zadania. Nie obawiaj się wziąć na siebie większej niż w poprzednich tygodniach odpowiedzialności. W pierwszej połowie tygodnia będziesz wyjątkowo cierpliwy, dokładny i dobrze zorganizowany. Choć podwyżka i awans nie pojawią się natychmiast, to warto na nie pracować i cierpliwie czekać.

Zdrowie

Przekonasz wszystkich do uprawiania sportu i korzystnych zmian w diecie. Jeśli ktoś z rodziny zachoruje, to wyślij go na potrzebne badania.

Panna

W tym tygodniu uważaj, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

Miłość i rodzina

Planety skłonią nas do refleksji i zadumy nad twoimi planami, a nawet życiowymi celami. Warto pospać dłużej, poświęcić czas na przyjemności, rozrywkę i zabawę, nie przejmować się tym, co mówią o nas ludzie. Na wyprzedażach upolujesz nie lada okazje. W weekend wyjątkowy czas na randki, romantyczne wyzwania i realizację artystycznych planów. Wyjazdy i kontakty z rodziną będą bardzo satysfakcjonujące.

Kariera i finanse

Pełnia Księżyca zapewni ci siłę i motywację do pracy. Warto zrobić coś wyjątkowego, spotykać się z ważnymi ludźmi, skupić się na swoim hobby, zacząć wcielać w życie odważne plany. Ryzyko może się bardzo opłacić. W środę kup los na loterii, bo szczęście może się do ciebie uśmiechnąć.

Zdrowie

Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na zimę.

Waga

Warto ryzykować i pokazywać się z jak najlepszej strony. W tym tygodniu nie bądź skromny i cichy.

Miłość i rodzina

Z powodu pełni Księżyca emocje sięgną zenitu, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Nie powstrzymuj się i powiedz, co ci leży na sercu, a od razu zrobi ci się lepiej. Nie odkładaj na później ważnych rodzinnych spraw. Na urlopie pamiętaj o zabraniu ze sobą ważnych dokumentów i apteczki, nawet jeśli wybierasz się na spacer do pobliskiego parku. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Kariera i finanse

Pełnia Księżyca przyspieszy wszystkie sprawy i decyzje. Nasze e-maile, listy i telefony będą miały większą siłę oddziaływania, warto kontaktować się z ważnymi osobami, nawiązywać biznesowe znajomości, spotykać się na rozmowę o pracę. Dzięki znajomości tematu możesz się niespodziewanie wybić lub zaimponować bliskiej osobie.

Zdrowie

Grożą ci problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Unikaj słodyczy, szczególnie w weekend, bo możesz niepotrzebnie przybrać na wadze.

Skorpion

Nieoczekiwani goście mogą nagle zmienić twoje plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń.

Miłość i rodzina

Twoje podejście do bliskich może się zmienić na lepsze, jeśli przeprowadzisz poważne rozmowy i spiszesz wspólne wnioski na kartce. Zaplanuj na weekend dużo aktywności, inaczej energia będzie cię rozpierać i nie będziesz wiedzieć, co ze sobą zrobić. Warto podróżować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

Kariera i finanse

Warto pokazywać swoje umiejętności, bo kto od ciebie wie lepiej, na co cię stać! Wysyłaj oferty, ubiegaj się o rozmowę o pracę, dawaj ogłoszenia do prasy o kupnie/sprzedaży. Teraz jest szansa, że inni cię lepiej usłyszą, a twoja informacja szybciej dotrze do adresatów. W weekend unikaj niepotrzebnych wydatków i luksusowych zachcianek, bo mogą poważnie osłabić twój domowy budżet.

Zdrowie

Dbaj o nerki, ubieraj się ciepło i nie wychodź z domu bez szalika. Będziesz narażony na przeziębienia i osłabienie organizmu, dlatego się wysypiaj.

Strzelec

Pełnia Księżyca pomoże ci aktywnie odpocząć i zrelaksować się po intensywnych wydarzeniach. Zajmij się swoim hobby, pójdź na długi spacer, wyjedź choć na jeden dzień.

Miłość i rodzina

Czas na emocjonalne porządki. Wiele osób może szukać u ciebie pomocy i porady. Pełnia Księżyca postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze swoimi problemami. Bądź dla nich wyrozumiały, nie daj się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty. W weekend ktoś ci pomoże lub znajdziesz rozwiązanie problemu, z którym zmagasz się od pewnego czasu.

Kariera i finanse

Merkury od wtorku zachęca do zajęcia się sprawami technicznymi. Ułatwi ci rozwiązywanie zagadek i sprzyja znajdywaniu tanich wycieczek, przejazdów i przelotów. Warto kupować sprzęt elektroniczny, samochody czy materiały do nauki. Mars do wtorku pomoże ci załagodzić spory i w lepszym świetne postawi nawet najtrudniejsze sprawy.

Zdrowie

Zadbaj o serce i żyły, ogranicz potrawy zawierające cholesterol, a od razu poczujesz się lepiej.

Koziorożec

Neptun zapewni ci dużą porcję rozrywki i okazję do nawiązania niebanalnych towarzyskich znajomości.

Miłość i rodzina

Będziesz się ze wszystkim spieszyć, bo pełnia Księżyca skłoni cię do szybkiego załatwiania nawet najtrudniejszych spraw. Wojowniczy Mars znajdzie się od wtorku w przychylnym ci znaku Panny i zacznie sprzyjać wybaczaniu oraz odkrywaniu prawdziwych emocji. Osoby, który szukają swojej idealnej połówki, mogą w weekend spotkać kogoś, kto jest ideałem.

Kariera i finanse

Słońce w opozycji z Neptunem nastroi cię refleksyjnie i leniwie. Trudno będzie się skupić na trudnych i żmudnych sprawach. Rachunki i wypełnianie druków czy dokumentów przełóż na inny tydzień, bo pośpiech nie służy twoim sprawom. Lepiej na spokojnie zrobić to w swoim czasie. W środę sprawy mogą się skomplikować. Dzięki mądrej taktyce i talentowi do negocjacji szybko zapanujesz nad sytuacją.

Zdrowie

Waleczny i popędliwy Mars sprawi, że będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin.

Wodnik

Potrzebować będziesz odskoczni od prozy codziennego życia. Neptun sprzyja rozwijaniu artystycznych talentów, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom.

Miłość i rodzina

Opozycja Słońca i Neptuna sprzyja duchowym sprawom, kontaktowi z innymi rzeczywistościami i rozmowom z osobami duchowo rozwiniętymi. Medytuj, ćwicz jogę i nie poddawaj się pośpiechowi, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie. Pamiętaj, że partner może w tym tygodniu potrzebować twojej pomocy. Nie zawiedź go.

Kariera i finanse

Ostrożnie podejmuj ryzykowne decyzje. We wtorek i środę pełnia Księżyca uruchomi twoją intuicję i pomoże ci uporządkować zawodowe i finansowe sprawy. W drugiej połowie tygodnia ktoś poprawi ci humor i sprawi, że ludzie będą ci bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało. Osoby, które grają w gry losowe, mogą liczyć na większą wygraną.

Zdrowie

Planety sprzyjają regeneracji sił, szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości.

Ryby

Pełnia Księżyca sprawi, że spotkasz życzliwe osoby, poczujesz się lubiany i doceniany. Nie bądź nieśmiały, przed tobą uczuciowa szansa!

Miłość i rodzina

W miłości szczęście będzie ci sprzyjać, ale do nowych znajomości podejdziesz z większą niż zwykle rezerwą. Najpierw wszystkiego się o kimś dowiedz, zanim zaczniesz się zastanawiać, czy zainwestować w nowe uczucie. Zrób też magiczne porządki w swoim sercu. Wyrzuć z niego tych, którzy cię kiedyś skrzywdzili lub działali na twoją szkodę.

Kariera i finanse

Neptun ostrzega cię przed błędami, pomyłkami i niedociągnięciami, bo mogą mieć nieprzyjemne skutki w niedalekiej przyszłości. To dobry tydzień, aby naprawiać zepsute rzeczy, szukać zguby, skupić się na jednej rzeczy i nie rozdrabniać na zbyt wiele spraw. Unikaj dalekich podróży i podpisywania ważnych umów czy zobowiązań. Powalcz choć trochę o swoje pieniądze i zyski, bo tydzień sprzyja korzystnym umowom i negocjacjom.

Zdrowie

Pełnia w znaku Ryb skłoni cię do większego dbania o zdrowie. Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia.

red.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.