HERZINVEST

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

HERZINVEST

Materiał informacyjny

Kontekst w jakim tworzymy budynki jest dla nas najważniejszy, ponieważ niesie za sobą nieodwracalne zmiany dla otoczenia. Architektura jest sztuką wymagającą ogromnej odpowiedzialności. Wyznaczamy nowe kierunki i standardy odkrywając przy tym nowe rozwiązania i możliwości. Podążając za głosem serca inspirujemy i kreujemy nową definicję domu.

Rubra to awangardowe osiedle składające się z 7 domów o unikatowej modernistycznej architekturze.

Architektura budynków to współczesna i dynamiczna forma odnosząca się do budowlanej przeszłości regionu. Proste bryły ustawione na sobie, skośne ściany nadwieszeń i czerwień wypalonego klinkieru nadaje im spójny, ponadczasowy charakter. Domy zostały kaskadowo osadzone w pochylonym terenie. To wszystko sprawia, że architektura osiedla dobrze wpisuje się w działkę i cały kontekst historycznej zabudowy regionu.

Zaprojektowane przestrzenie dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ogromne okna w postaci szklanych ścian wpuszczają dużo światła i potęgują wrażenie przestrzeni.

Architektura inwestycji charakteryzuje się harmonijnym przenikaniem tradycyjnych naturalnych materiałów z nowoczesnością. Prosta ponadczasowa forma budynku, oprawiona w szlachetne materiały nadaje mu styl nowoczesnej elegancji. RUBRA, wskazuje na jakość i prestiż, gdzie luksusowe wille tworzą integralną przestrzeń łączącą ludzi z naturą.

Inwestycja zlokalizowana jest na przedmieściach Gdańska w Straszynie przy ul. Jasia i Małgosi w sąsiedztwie Jeziora Straszyńskiego oraz Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Raduni.

ul. Piotrkowska 1
81-502 Gdynia
NIP 586 237 00 39
Tel. 507 666 627
https://herzinvest.pl/rubra/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.