Golas z ul. Kilińskiego ukarany mandatem. Twierdził, że pokłócił się z narzeczoną ZDJĘCIA

Czytaj dalej
Lila Sayed

Golas z ul. Kilińskiego ukarany mandatem. Twierdził, że pokłócił się z narzeczoną ZDJĘCIA

Lila Sayed

Oczy ze zdziwienia przecierali w sobotę (2 lipca) łodzianie, którzy około godz. 13 mijali ul. Kilińskiego. U zbiegu z ul. Tuwima dumnie maszerował... nagi mężczyzna! Widok był szokujący, nie tylko dlatego, że tego dnia nie panował upał. Jeden z przechodniów zrobił mu zdjęcie, inny nagrał FILM.

Nie wiadomo, jaką trasę pokonał mężczyzna bez ubrań, ale w rejonie zbiegu ul. Kilińskiego i ul. Tuwima wszedł do jednego ze sklepów spożywczych. Ekspedientce na ten widok niemal włosy stanęły dęba. Chwilę później śródmiejski golas przemaszerował w kierunku sygnalizacji świetlnej, gdzie spotkał...strażników miejskich.

Jak twierdzi Joanna Prasnowska z biura prasowego straży miejskiej, na widok nagiego przechodnia funkcjonariusze podjęli interwencję. 30-letni mężczyzna został okryty kocem termicznym i ukarany mandatem za nieobyczajny wybryk (do 500zł). Golas wyznał funkcjonariuszom, że był to sposób na opanowanie nerwów po kłótni z narzeczoną.

Mężczyzna, który zrobił zdjęcie rozebranemu spacerowiczowi, umieścił je w internecie. Okazało się, że poprzedniego dnia inny łodzianin spacerował również bez odzienia. Tym razem na Chojnach...

Lila Sayed

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.