Glamping Podniebny & LotyParalotnia.pl

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Glamping Podniebny & LotyParalotnia.pl

Materiał informacyjny

Glamping "Podniebny" w Borsku to ośrodek turystyczny usytuowany w ustronnej części trawiastego lądowiska, pod samą ścianą lasu. Jego położenie zapewnia gościom dostęp do rozmaitych form rekreacji, rozpoczynając od lotów paralotnią, poprzez sąsiedztwo Jeziora Wdzydzkiego z kilkoma plażami oraz wypożyczalniami sprzętu wodnego, a także rzeki Wda, na której organizowane są przepiękne widokowo spływy kajakowe. W bliskim otoczeniu glampingu znajduje się spora ilość leśnych ścieżek i tras rowerowych.

Wnętrza namiotów wykończone zostały w wysokim standardzie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Dwa z pięciu naszych namiotów mają nawet dostęp do prywatnej sauny! Namioty są czteroosobowe i zapewniają piękne widoki przez ogromne panoramiczne okno oraz świetlik dachowy. Każdy namiot posiada prywatną dużą łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Poza tym, dla zapewnienia komfortu cieplnego są klimatyzowane oraz ogrzewane. Przy każdym namiocie znajduje sie taras z meblami ogrodowymi oraz grillem.

Glamping „Podniebny” prowadzi firma COLLAGE LotyParalotnia.pl, zajmująca się organizacją lotów widokowych w Borsku, a także szkoleniami paralotniowymi do licencji pilota.

Zapraszamy!
Adres: Lądowisko 101
83-442 Borsk


E- mail: biuro@podniebny.pl
Tel.: +48 570 750 045
www.podniebny.pl
www.lotyparalotnia.pl
FB: www.facebook.com/GlampingPodniebny
www.facebook.com/LotyWidokoweParalotnia
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.