Gdy paniom rosną włoski nie tam gdzie powinny

Czytaj dalej
Liliana Bogusiak

Gdy paniom rosną włoski nie tam gdzie powinny

Liliana Bogusiak

Które okolice ciała najczęściej depilują łodzianki? Czy laser poradzi sobie z każdym rodzajem włosów?

Czy to prawda, że łodzianki coraz częściej i coraz chętniej korzystają z usuwania niechcianego owłosienia metodą depilacji laserowej?

Tak. Coraz więcej pań decyduje się na tę metodę, ponieważ jest ona najskuteczniejsza, a jej efekty wystarczają na lata. Szczególnie obecnie obserwujemy wzmożone zainteresowanie tym rodzajem depilacji, bo to najlepszy czas, aby przygotować się na wiosnę i lato, na plażę i na mini. Kilka sesji gwarantuje zupełne pozbycie się niechcianego owłosienia. Wbrew pozorom coraz większą grupę naszych klientów stanowią panowie.

Czy laser poradzi sobie z każdym rodzajem włosów?

Największym wyzwaniem są siwe i rude. Tych pierwszych, niestety, nie da się usunąć. Natomiast nie ma znaczenia, czy włosy są cienkie czy grubsze. Planując zabieg, należy pamiętać o tym, aby przez miesiąc przed depilacją włosy nie były usuwane pastą ani woskiem, tylko były golone maszynką. Dzięki temu włos się wzmocni i będzie na tyle widoczny dla lasera, że ten bez problemu go zniszczy. Zabieg jest
bezbolesny.

Które okolice ciała najczęściej łodzianki depilują?

Najczęściej łydki, pachy i okolice bikini. Proszą też, by pomóc w pozbyciu się włosków nad górną wargą czy na brodzie. Panie próbują sobie radzić z niechcianym owłosieniem domowymi sposobami, a w rezultacie zostają im na skórze ciemne ślady po włoskach i często efekt jest daleki od pożądanego.

Liliana Bogusiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.