Fonte - o kawie i herbacie wiemy wszystko

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Fonte - o kawie i herbacie wiemy wszystko

Materiał informacyjny

Tu podaj tekst alternatywny

Przedsiębiorstwo Fonte ma swoją siedzibę w Toruniu. W branży działamy już od 2006 roku, dzięki temu czasu w którym cały czas pogłębialiśmy swoją wiedzę, posiadamy bogatą tradycję i duże doświadczenie, oferując profesjonalne usługi i wyselekcjonowane produkty. Początkowo parzenie i smak kawy były dla nas pasją pielęgnowaną w domowym zaciszu, a ostatecznie stały się sposobem na życie.

Do naszej pracy podchodzimy z ogromną pasją. Zajmujemy się sprzedażą kawy i herbaty zarówno detaliczną, jak i hurtową. Z naszej oferty korzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak również właściciele firm, biur czy instytucji. Pragniemy w stu procentach spełniać Państwa oczekiwania.

Korzystamy z ofert renomowanych firm, z którymi współpracujemy niemal od samego początku naszego funkcjonowania. W naszym sklepie można kupić kawę, herbatę na wagę, ekspresy czy inne akcesoria do parzenia. Zakupioną kawę możemy dla Państwa zmielić w sposób odpowiedni do metody parzenia.

Oferujemy takie produkty jak:

Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą, wynajmem i dzierżawą ekspresów oraz młynków do kawy. Wykonujemy serwis pogwarancyjny, naprawę ekspresów i młynków. Dodatkowo mogą Państwo napić się kawy z oferowanych przez nas ekspresów, dzięki czemu wybiorą Państwo odpowiedni dla siebie model.

Posiadamy rozległą wiedzę na ten temat, dlatego proponujemy fachowe doradztwo. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów do parzenia kawy wszelkimi metodami, bogatą ofertę ekspresów do kawy Jura i Saeco. Prowadzimy sprzedaż filtrów, akcesoriów i chemii do czyszczenia ekspresów.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi prowadzenie spotkań i różnego rodzaju szkoleń. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją, aby wiedza na temat kawy i herbaty trafiła do restauracji, kawiarni i domów Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, poświęcamy czas na spotkanie i rozmowę z Klientem, rozpoznanie jego potrzeb i spróbowanie wyśmienitej kawy.

Porozmawiajmy o kawie przy kawie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Fonte w Toruniu na ul. Warszawskiej 4.

https://www.facebook.com/Fonte.Kawa.Herbata.Szkolenia
https://www.instagram.com/fonteroastery/
Sklep internetowy: www.fonte.com.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.