Firma Tree Clone

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Firma Tree Clone

Materiał informacyjny

Producent wysokiej jakości drzwi i okien z PCV i aluminium. Otwórz swoje okna na świat z Treeclone.pl

Oferujemy szeroki zakres usług ogólnobudowlanych. Realizujemy budowy w oparciu o indywidualne projekty naszych klientów, jak również pomagamy w wyborze projektu oraz optymalnej technologii.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć jego oczekiwania i marzenia. Z Klientami współpracujemy począwszy od fazy wyboru projektu, aż do zakończenia jego realizacji.

W ciągu istnienia firma zdążyła sobie wypracować solidną markę i pozycję PRODUCENTA stolarki otworowej na Wybrzeżu kraju jak i za granicą w szczególności w krajach skandynawskich. Prawie dwie trzecie kupujących produkty firmy kieruje się przy wyborze przychylnymi opiniami Klientów. Liczna ilość Klientów z polecenia spowodowana jest przede wszystkim bardzo wysoką jakością produktów, szeroką gamą asortymentu dostosowaną do indywidualnych potrzeb kupujących oraz bardzo estetycznym wykonaniem produktów. Plastikowe okna naszej produkcji są efektem owocnej współpracy naszej firmy z czołowymi producentami takimi jak VEKA, WINKHAUS oraz SANCO. Do produkcji systemów aluminiowych sięgamy po rozwiązania systemowe PONZIO które kształtują wizerunek nowoczesnej architektury. Staranny dobór dostawców zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności w działaniu naszych produktów.

Zapraszamy!

Rumia

84-230 Rumia
ul.Sobieskiego 20
tel/fax : (58) 673 24 46
email: rumia@treeclone.pl

Wejherowo

84-200 Wejherowo
ul.Judyckiego 3
tel/fax : (58) 572 64 28
tel kom : tel. 517 432 444
email: wejherowo@treeclone.pl

Bożepole

84-214 Bożepole
ul. Polna 2
tel/fax : 690 346 266
email: bozepole@treeclone.pl
www.treeclone.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.